کد خبر : 83237
/ 14:32
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد:

روابط عمومی شهر هستیم و آن را سرلوحه کار قرار داده‌ایم

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: شعار محوری که سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم این بوده که روابط عمومی شهر هستیم.

روابط عمومی شهر هستیم و آن را سرلوحه کار قرار داده‌ایم

به گزارش شهرآراآنلاین، محمدرضا فرهادی‌نیا، شنبه شب در نشست صمیمی با مدیران روابط عمومی حوزه معاونت‌ها، سازمان‌ها و مناطق شهرداری مشهد که به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی‌ها که به میزبانی موسسه فرهنگی شهرآرا برگزار شد، افزود: خود را نه تنها روابط عمومی شهرداری بلکه روابط عمومی شهر می‌دانیم و بر همین اساس وظیفه خود می‌دانیم همه اضلاع و ابعاد شهر را به رسمیت بشناسیم.

وی اضافه کرد: با توجه به همین اصل نیز قبل از این که اداره کل ورزش و جوانان اقدام کند بنر تبریک قهرمانی تیم فوتسال بانوان ایران و خیرمقدم ورود بازیکن مشهدی این تیم را بر سر در خانه این بازیکن نصب کردیم زیرا وی را افتخار شهر مشهد و خود را روابط عمومی شهر نیز می‌دانیم.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد با بیان اینکه اکنون با توجه به وجود شبکه‌های مجازی هر شهروند یک رسانه است، اظهار کرد: لذا کار روابط عمومی در این فضا و پاسخگویی به تمامی خواسته‌های شهروندان سخت تر از گذشته است .

فرهادی‌نیا ضمن تجلیل از تلاش‌های پرسنل روابط عمومی در همه حوزه‌های شهرداری گفت: امیدواریم با تلاش بیشتر بتوانیم خدمات شهرداری مشهد به شهروندان را که به صورت 24 ساعته ارائه می‌شود بهتر به شهروندان انتقال دهیم.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد با تجلیل از مهدی صباغی، هنرمند پیشکسوت مشهدی که در این نشست حضور داشت گفت: مهدی صباغی، یکی از مفاخر شهر مشهد و بخشی از هویت و فرهنگ شفاهی این شهر است 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی