کد خبر : 83247
/ 11:23
همزمان با چهارمین روز از ماه مبارک رمضان شهردار مشهد مهمان سفره افطار توانیابان آسایشگاه فیاض بخش شد؛

ضیافت دلها

شاخه گل سرخ در دست، لبخند بر لب به استقبال آمده‌اند تا دعوت کنند شهردار مشهد و همراهانش را به ضیافت دلها، اینجا میزبان نه مسوول است و نه صاحب مکنت، اینجا میزبان توانیابانی هستند که هر چند دست روزگار بالهای پروازشان را شکسته اما قلبهایشان پرا از نور امید است

ضیافت دلها

به گزارش شهرآراآنلاین،اینجا مهمانان باید لباس دل بر تن کرده و به طواف عشق بروند و چشم سر را به چشم تدبیر زیور داده تا ببینند، انسان‌هایی را که دست و پا ندارند اما دل دارند، دلی که در انتظار است تا از محبت من و تو سیراب شود.

نابیناست و چشم سرش بی‌نور، اما دلی دارد دریایی و با زبان شعر گلفرش میزبانی را زیر پای مهمانهایش پهن می‌کند و می‌خواند:

"بیا به کوی نیایش به رنگ و بوی ستایش

شتاب کن که قدم می‌نهی در محضر دوست

غبار آینه دل بشور در بر دوست

زهوش رفته به یک دم به هوش می‌آید

نوای عشق در اینجا به گوش می‌آید

و با این دعوت زیبا شهردار مشهد به ضیافت دلهای عاشق مهمان توانیابان آسایشگاه معلولان شهید فیاض بخش مشهد (عبدالله هنری) می‌شود.

در حد توان حمایت خواهم کرد

یکشنبه شب و همزمان با چهارمین روز ماه مبارک رمضان شهردار مشهد روزه خود را در کنار توانیابان و خیران آسایشگاه معلولان شهید فیاض بخش مشهد (عبدالله هنری) افطار کرد.

وی پس از افطار از قسمت‌های مختلف آسایشگاه فیاض بخش از جمله بخش نگهداری کودکان معلول ذهنی حرکتی، دندان پزشکی، مجموعه آب درمانی ویژه توانیابان و طرح توسعه و نوسازی آسایشگاه بازدید کرد.

تقی‌زاده خامسی در خاتمه بازدید در دفتر یادبود آسایشگاه معلولان شهید فیاض بخش اینگونه نوشت:

"بنام خدا، بازدید امشب از این مجموعه برایم پندآموز بود، افراد خیر و مدیرانی که در این مجموعه خدمت می‌کنند، دنیای خود را به آخرت و بهشت فروخته‌اند، خدا به آنها اجر دهد. اینجانب هم در حد توان در خدمت این کار مفید و مرضی خداوند خواهم بود
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی