• خانه
  • خراسان رضوی
  • شهرداری مشهد در کنار تمام تشکل‌های غیردولتی افراد دارای معلولیت است
کد خبر : 83248
/ 11:29
مشاور شهردار مشهد در امور معلولان:

شهرداری مشهد در کنار تمام تشکل‌های غیردولتی افراد دارای معلولیت است

پارک ویژه معلولان نخواهیم داشت چرا که جداسازی معلولین از افراد دیگر را در برنامه نداریم، ولی مناسب‌سازی موضوعی و وسایل خاص آنان را در بوستان ها فراهم می‌کنیم

شهرداری مشهد در کنار تمام تشکل‌های غیردولتی افراد دارای معلولیت است

به گزارش شهرآراآنلاین، فرشته تنهایی ،مشاور شهردار مشهد در امور معلولان با بیان این مطلب گفت: شهرداری در کنار تمام تشکل‌های غیردولتی افراد دارای معلولیت است و از آن‌ها حمایت می‌کند و در راستای مناسب‌سازی فرصت‌ها و محیط گام بر می‌دارد.

مشاور شهردار مشهد در امور معلولان با بیان اینکه ما مناسب‌سازی را از ساختمان‌های شهرداری آغاز کرده‌ایم، افزود: در 6 شعبه فروشگاه شهرما ویلچر برای افراد سالمند و معلول در نظر گرفته شده است تا برای تفریح و خرید بتوانند خانواده‌های خود را همراهی کنند.

وی همچنین از مناسب‌سازی امکانات و سالن‌های ورزشی شهرداری مشهد برای معلولان خبر داد و تصریح کرد: پارک ویژه معلولان نخواهیم داشت چرا که جداسازی معلولین از افراد دیگر را در برنامه نداریم، ولی مناسب‌سازی موضوعی و وسایل خاص آنان را در بوستان ها فراهم می‌کنیم.

مشاور شهردار مشهد در امور معلولان خاطرنشان کرد: کمیته‌هایی با عضویت نماینده تشکل‌های مردم نهاد برای افراد معلول با عنوان "شهریاران" در مناطق تشکیل می‌شود که هفته ای یک بار جلسه‌ای در خصوص مشکلات معلولان آن منطقه و رفع آنها برگزار می‌کنند.

در ادامه احسان قیطاقی، معاون اجرایی منطقه 2 مشهد نیز با بیان اینکه وظیفه ما خدمت‌رسانی به تمامی اقشار جامعه است، افزود: تردد و رفت و آمد در شهر برای معلولان دشوار است و ما در شهرداری منطقه 2 مشهد تلاش می‌کنیم که با رفع مشکلات شرایط را برای این عزیزان تسهیل کنیم.

وی ادامه داد: اگر مشکل تردد و عبور و مرور این عزیزان حل شود می‌توانند در فضای جامعه ارتباط بیشتری داشته باشند و معضلات مربوط به رفاهیات انان هم رفع خواهد شد 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی