• خانه
  • ورزشی
  • پرده برداری کی روش از دلیل حذف دو بازیکن استقلال
کد خبر : 83256
/ 13:52

پرده برداری کی روش از دلیل حذف دو بازیکن استقلال

سرمربی تیم ملی یک روز بعد از انتخاب لیست تیمش برای جام جهانی حاضر شد در مورد حذف چهره های سرشناس پاسخ بدهد.

پرده برداری کی روش از دلیل حذف دو بازیکن استقلال

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ورزش3، روز گذشته در حالی لیست تیم ملی برای جام جهانی اعلام شد که کی روش در اقدامی سوال برانگیز نام وریا غفوری و سیدحسین حسینی را از لیست تیمش خارج کند، دو بازیکنی که فصل خوبی در استقلال پشت سر گذاشته بودند.


کارلوس کی روش در گفت و با گو با فارس دلیل خط خوردن سید حسین حسینی را بازی نکردن او در بازی هایی پایان فصل استقلال توصیف کرد: سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال 873 دقیقه گل نخورد، خب وقتی چنین رکوردی زده بود و کلین‌شیت‌های خودش را حفظ کرد، به یک‌باره با تصمیم سرمربی استقلال دیگر برای این تیم بازی نکرد که خود من هم شوکه شدم.


اما کی روش دلیل حذف وریا غفوری را تغییر پست ناگهانی او در بازی های اخیر استقلال اعلام می کند: بنده بیش از یک ماه پیش او را صدا کردم و به او گفتم: پسرم ما در تیم ملی نیازی به وینگر راست نداریم، تو باید در دفاع راست بازی کنی. چون بازیکنانی مثل علیرضا جهانبخش، کریم انصاری‌فرد و قلی‌زاده در وینگر راست هستند و من چنین نفراتی را در این پست دارم. من به وریا تأکید کردم که در تیم ملی به یک دفاع راست محکم نیاز دارم اما وقتی در تیم استقلال و با تصمیم وینفرد شفر او از پست دفاع راست به هافبک راست تبدیل می‌شود این دیگر به سرمربی این تیم برمی‌گردد. نمی‌دانم چگونه شفر از عدم دعوت ووریا غفوری به تیم ملی سورپرایز شده است. وقتی در تیم خودش اعتقادی ندارد که در دفاع راست از وریا استفاده کند و پست او را تغییر می‌دهد چگونه سورپرایز می‌شود؟


البته وریا قبلا حرف های کی روش را به شفر منتقل کرده بود و گفته بود او برای حضور در تیم ملی باید در پست دفاع راست استفاده کند اما سرمربی استقلال به دلیل نیاز تیمش او را به پست هافبک راست برد و حالا به گفته کی روش او به این دلیل نامش از لیست تیم ملی خارج شده است.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی