کد خبر : 83260
/ 16:17

بقایای پیکر جانباختگان پرواز"تهران-یاسوج"

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد از انتقال یک محموله جدید حاوی بقایای پیکرهای جانباختگان پرواز "تهران – یاسوج" به پزشکی قانونی یاسوج خبرداد.

بقایای پیکر جانباختگان پرواز

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایسنا، «کامروز امینی» افزود: طی دو سه روز اخیر در مجموع یک محموله جدید حاوی بقایای پیکرهای جانباختگان سانحه هواپیمای "تهران – یاسوج" به پزشکی قانونی مرکز استان منتقل شد .

وی اظهارکرد: از این محموله 12بافت انسانی جهت انجام آزمایش ژنتیک و نمونه برداری جدا کرده‌ایم.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این بافت ها به آزمایشگاه ژنتیک استان فارس ارسال شدند که پس از جواب دهی مشخص خواهد شد که مربوط به کدامیک از جانباختگان این سانحه هوایی هستند.

امینی با بیان اینکه تا پیش از این 212 بافت انسانی تحویل پزشکی قانونی داده شده بود، اضافه کرد: پزشکی قانونی تا کنون بر روی 224 بافت انسانی این سانحه هوایی کار کرده است. در صورتی که نمونه ای از 6 نفری که اثر از انها تا کنون پیدا نشده بود مشخص شود اسامی انها اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، پرواز شماره 3704 شرکت هواپیمایی آسمان با 60 مسافر و 6 خدمه پروازی ساعت 8 صبح روز یکشنبه، 29 بهمن تهران را به مقصد یاسوج ترک اما در نزدیکی سمیرم اصفهان از رادار خارج و سقوط کرد.

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی