کد خبر : 83269
/ 10:35
بر اثر سوختگی شدید روی داد؛

آتش‌نشان جان برکف حسین پوراکبر آسمانی شد

پس از 19روز جدال با مرگ، حسین پوراکبر آتش‌نشان جان برکف، جان به جان آفرین تسلیم و به آسمان عروج کرد و به جلگه شهدای آتش‌نشان پیوست.

آتش‌نشان جان برکف حسین پوراکبر آسمانی شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه طی تماسی تلفنی با پایگاه آتش‌نشانی شهرک صنعتی توس، حادثه آتش‌سوزی یکی از کارخانه‌های این شهرک اعلام می‌شود، به دنبال اعلام حریق شهید حسین پوراکبر، آتش‌نشان جان برکف پایگاه آتش‌نشانی شهرک توس به همراه همکاران خود برای اطفا حریق به محل اعزام می‌شوند، با حضور در محل و بررسی‌های میدانی مشخص می‌شود که کوره مواد مذاب سوراخ شده و نشت مواد مذاب باعث آتش‌سوزی شده است.
آتش‌نشانان با پاشیدن آب برای سرد شدن کوره تلاش می‌کنند که به دلیل حرارت بالای مواد مذاب این آب‌ها در برگشت تبدیل به آب جوش شده ودر دیگی (گودال) که در مجاورت این محل قراردارد جمع می‌شود و متاسفانه شهید حسین پوراکبر، به دلیل وجود بخار آب و تاریکی در حین انجام وظیفه و اطفا حریق داخل آب جوش سقوط و دچار سوختگی شدید می‌شود.
پس از حادثه وی به بیمارستان امام رضا (ع) مشهد منتقل و در بخش سوختگی بستری می‌شود اما متاسفانه تلاش پزشکان برای نجات وی بی‌ثمر مانده و حسین پوراکبر پس از 19روز جان به جان آفرین تسلیم و به جرگه آتش‌نشانان شهید می‌پیوندد. حسین پوراکبر 35ساله و داری دو فرزند است.
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی