کد خبر : 83291
/ 14:38
اجرای طرح‌های رمضان، سینماهای مشهد را شب‌زنده‌دار کرد

موج بلیت‌های نیم‌بها

طرح ویژه «اکران رمضان» در کنار «افطار تا سحر»، که چند سالی‌‌است در سینماهای کشور برگزار می‌شود، امسال نیز شرایطی فراهم کرده‌است تا سینما‌دوستان بتوانند فیلم‌های مورد علاقه خود را تا ساعاتی بعد از نیمه شب روی پرده‌ سینما تماشا کنند

موج بلیت‌های نیم‌بها

امیری-شهرآراآنلاین، در طرح «افطار تا سحر» همان‌طور که از نامش پیداست، سینماها در سئانس‌های پس از افطار و تا سحر فیلم‌هایشان را اکران می‌کنند. این طرح در سال‌های گذشته با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه بود همچنان که یکی از نمایندگان مجلس چند روز پیش، در گفت‌وگو با خانه ملت اعلام کرده بود« این طرح جواب داده است».
طبق آخرین خبرهای رسیده از سینماهای مشهد، باخبر شدیم طرح اکران فیلم‌های سینمایی در این سینما‌ها نیز طبق روال گذشته اجرا شده‌است و همچنین طرح اکران سحر تا افطار در ماه مبارک رمضان دنبال می‌شود.
به گزارش شهرآرا، آخرین سئانس‌‌های پردیس سینمایی هویزه حدود ساعت یک تا سه بامداد است و طرح نیم‌بها شدن بلیت سینما قبل از افطار در مشهد هم اجرا شده است.
این درحالی است که پردیس سینمایی هویزه در ایام ماه مبارک رمضان اکران فیلم‌های جدید را نیز ندارد. پردیس سینمایی اطلس هم دارای طرح افطار تا سحر است و از ساعت ١٣ تا ٢٠، با ۵٠ درصد تخفیف، از ساعت ٢٠ تا ٢۴، ١۵درصد تخفیف و از ساعت ٢۴ تا ٣، با۵٠ درصد تخفیف در نرخ بلیت‌های سینما همراه ‌است. سایر پردیس‌های سینمایی مشهد نیز درطرح اکران افطار تا سحر به نمایش فیلم برای علاقه‌مندان خواهند پرداخت.
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی