• خانه
  • اقتصادی
  • فروش تمام 700 میلیارد تومان اوراق مشارکت خطوط 2 و 3 مترو مشهد
کد خبر : 83323
/ 13:32
با پایان یافتن مهلت مقرر محقق شد؛

فروش تمام 700 میلیارد تومان اوراق مشارکت خطوط 2 و 3 مترو مشهد

روز گذشته با پایان یافتن مهلت تمدید شده فروش اوراق مشارکت خطوط مترو مشهد، تمام این اوراق به فروش رسید که هر سه ماه سود علی‌الحساب 20 درصدی آن پرداخت خواهد شد

فروش تمام 700 میلیارد تومان اوراق مشارکت خطوط 2 و 3 مترو مشهد

به گزارش شهرآراآنلاین، محمد عنبری مدیر تامین منابع مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد مقدس گفت: تمام 700 میلیارد تومان اوراق مشارکت خطوط 2 و 3 قطارشهری مشهد مقدس در مهلت مقرر تعیین شده فروخته شد.

وی اظهار داشت: فروش اوراق مشارکت خطوط مترو مشهد به میزان 700 میلیارد تومان از روز 22 اردیبهشت ماه سال جاری در تمامی شعب بانک آینده آغاز شد.

وی افزود: در مرحله اول که تا 27 اردیبهشت‌ ماه ادامه داشت، بیش از 400 میلیارد تومان از این اوراق فروخته شد.

عنبری ادامه داد: با توجه به استقبال خوب مردم از این اوراق، عرضه آن به مدت 4 روز یعنی تا یکم خردادماه جاری تمدید شد.

وی تصریح کرد: روز گذشته با پایان یافتن مهلت تمدید شده فروش اوراق مشارکت خطوط مترو مشهد، تمام این اوراق به فروش رسید که هر سه ماه سود علی‌الحساب 20 درصدی آن پرداخت خواهد شد.

مدیر تامین منابع مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد مقدس خاطرنشان ساخت: با توجه به استقبال خوب مردم در خرید این اوراق و مشارکت در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقلی شهر مشهد، از تمام کسانی که در خرید این اوراق مشارکت کرده‌اند؛ تشکر می‌کنیم.

عنبری افزود: همچنین از دولت محترم و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که همکاری لازم را در زمینه صدور مجوز انتشار این اوراق داشته‌اند قدردانی می‌نماییم 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی