کد خبر : 83332
/ 15:17

دانشور: مصدومم، اما درمانم قطع شده است

محمد دانشور که از حدود یک‌سال پیش با دردی کهنه و با مصدومیت در مسابقات مختلف شرکت کرده، حالا گویا دیگر صبرش به سر آمده است و حرف‌هایی را که در این یک‌سال نگفته بود، به زبان آورده است.

دانشور: مصدومم، اما درمانم قطع شده است

به گزارش شهرآراآنلاین، رکا‌ب‌زن مشهدی و طلایی ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون که این‌روزها در اردوی آماده‌سازی تیم ملی حضور دارد، نسبت به عدم رسیدگی مسئولان فدراسیون دوچرخه‌سواری، گلایه‌هایی را مطرح کرد. محمد دانشور که از حدود یک‌سال پیش با دردی کهنه و با مصدومیت در مسابقات مختلف شرکت کرده، حالا گویا دیگر صبرش به سر آمده است و حرف‌هایی را که در این یک‌سال نگفته بود، به زبان آورده است.

از اردوی تیم ملی دوچرخه‌سواری چه خبر؟

ما در اردوهای بازی‌های آسیایی هستیم، اما به نظرم اردوهای بازی‌های آسیایی باید بهتر و متفاوت‌تر از اردوهای دیگرمسابقات باشد؛ البته فدراسیون قول داده است برای ما اردوی آماده‌سازی در کشورهای آسیای شرقی بگذارد و مسابقات تدارکاتی داشته باشیم. امیدوارم زودتر درمورد آن اقدام شود و در مسابقات تدارکاتی زیادی حضور داشته باشیم تا تجاربمان بیشتر شود.

با اینکه در آستانه بازی‌های آسیایی جاکارتا هستیم، اما گویا هنوز با مصدومیت روبه‌رو هستی.

بله، یک سال است از ناحیه همسترینگ پای چپ مصدوم هستم؛ اما چون بازی‌های داخل سالن آسیا و قهرمانی آسیا۲۰۱۸ را پیش‌رو داشتم، اگر درمان مصدومیتم را شروع می‌کردم، آن مسابقات را از دست می‌دادم. بنابراین بعد از آن رقابت‌ها درمانم را شروع کردم، اما به رسیدگی بیشتری نیاز دارم. من در مشهد حدود ۲۰روز، روزی سه جلسه، کارهای درمانی مختلفی بر روی پایم انجام می‌دادم؛ اما از روزی که وارد اردوی تهران شدم، درمان قطع شده است.

یعنی توجه لازم به وضعیت مصدومیت نشده است؟

  به نظر می‌رسد آن توجه لازم را به من ندارند. نمی‌دانم به مدال‌آوری‌ام در بازی‌های آسیایی اطمینان ندارند یا فکر می‌کنند من با همین وضعیت هم می‌توانم مدال بگیرم، درحالی‌که باید بیشتر از قبل تلاش کنیم و سرمایه‌گذاری بیشتری داشته باشیم؛ چون همه کشورها دارند تلاش می‌کنند و برای کسب بهترین نتیجه به بازی‌های آسیایی می‌آیند.

چقدر امکان تکرار مدال طلای بازی‌های آسیایی برای تو وجود دارد؟

من برای گرفتن مدال طلای بازی‌های آسیایی اینچئون سختی‌های زیادی کشیدم و هزینه زیادی کردم و واقعا شرایط سختی داشتم، اما بااین‌حال توانستم مدال طلا بگیرم. الان شرایط بهتری دارم و نسبت به قبل برای مسئولان و مردم شناخته‌شده‌تر هستم. امیدوارم حمایت‌های بیشتری از من شود. من نیز تلاش می‌کنم مدال طلای دوره قبل خود را تکرار کنم. قبلا نشان داده‌ام اگر حمایتی از من بشود، جواب‌گوی آن حمایت‌ها خواهم بود. در بازی‌های آسیایی۲۰۱۴ این موضوع را ثابت کردم و در طول این چهار سال هم ورزشکار پرمدالی بودم و در قهرمانی آسیا چهار مدال (دو طلا، یک نقره و یک برنز) کسب کردم.

گویا در اردوها هنوز با مشکل دوچرخه روبه‌رو هستید.

 من در بازی‌های آسیایی اینچئون با دوچرخه و تجهیزات سال۲۰۱۰ رکاب زدم. الان هم از نظر تجهیزات و امکانات شرایط خوبی ندارم. البته اسپانسر دارم، اما نه برای بازی‌های آسیایی. امیدوارم فدراسیون لوازم و سخت‌افزارهایی را که برای بازی‌های آسیایی لازم داریم، خیلی سریع‌تر تهیه کند؛ چون داشتن آن لوازم ۱۰ روز قبل از بازی‌های آسیایی، دردی از ما دوا نمی‌کند و هرچه‌زودتر به دستمان برسد بهتر است.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی