• خانه
  • خراسان رضوی
  • پخش بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی از تلویزیون‌های بزرگ شهری
کد خبر : 83667
/ 13:57
شهردار مشهد مقدس در دیدار با کمک‌داور بین‌المللی مشهدی خبر داد:

پخش بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی از تلویزیون‌های بزرگ شهری

شهردار مشهد گفت: به دنبال آن هستیم که در صورت فراهم شدن شرایط، بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی را از طریق تلویزیون‌های بزرگ در نقاطی که محل تجمع مردم است از جمله میدان شهدا، پارک ملت و کوهسنگی پخش کنیم تا مردم، فوتبال را دورهم تماشا کنند.

پخش بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی از تلویزیون‌های بزرگ شهری

به گزارش شهرآراآنلاین، تقی‌زاده خامسی در دیدار با "رضا سخندان" کمک داور بین‌المللی مشهدی که در آستانه سفر وی به روسیه جهت داوری مسابقات جام جهانی 2018 در دفتر شهردار مشهد مقدس انجام شد با آرزوی موفقیت برای این داور بین‌المللی، اظهار کرد: حضور شما به عنوان داور در مسابقات جام جهانی برای ما مشهدی‌ها افتخار و دعای خیر آنها و همه ایرانیان پشت سرشماست، که امیدواریم در این راه موفق باشید.

وی با بیان اینکه دو تیم فوتبال در مشهد داریم که باید برای آنها چاره‌ای اندیشید، افزود: مردم به فوتبال علاقه زیادی دارند لذا مسوولان باید برای این دو تیم چاره‌ای بیاندیشند.

شهردار مشهد مقدس اضافه کرد: ورزش یک کار تخصصی است و در همه دنیا از افراد متخصص و ورزشکاران و داوران حرفه‌ای در ورزش بهره می‌برند اما متاسفانه در کشور ما به ورزش به عنوان یک تخصص نگاه نمی‌کنند به همین دلیل نتوانسته‌ایم از نیروهای خوبمان در ورزش استفاده کنیم.

تقی‌زاده خامسی با اشاره به اینکه شهرداری مشهد مقدس به دنبال تیم‌داری نیست، تصریح کرد: برنامه شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد حمایت از ورزش است به عنوان نمونه اکنون مسابقات فوتسال جام رمضان با حضور224 تیم فوتسال مردان و 8 تیم فوتسال بانوان و حمایت شهرداری مشهد در حال برگزاری است و جایزه بزرگی نیز برای آن در نظرگرفته شده که برخی به آن انتقاد دارند ولی معتقدم این هزینه زیاد نیست زیرا هر شب بیش از 5 هزار نفر را درگیر خود می‌کند که این امر بسیار خوب است.

شهردار مشهد مقدس گفت: بنا داریم جلسه ویژه‌ای را با حضور متخصصان و کارشناسان حوزه ورزش استان برگزار کنیم تا با هم‌اندیشی و تبادل نظر ببینیم شهرداری چگونه می‌تواند از ورزش حمایت و پشتیبانی کند که این کار باید با ورود بخش خصوصی به ورزش انجام شود همانند سایر کشورها که بخش خصوصی در ورزش فعالیت کرده ودولت از آن حمایت و پشتیبانی می‌کند.

لازم به ذکر است در این دیدار شهردار مشهد مقدس از "رضا سخندان" داور بین‌المللی مشهدی در مسابقات جام جهانی فوتبال از وی تقدیر کرد.

همچنین گفتنی است در این دیدار رییس شورای اسلامی شهر مشهد، فاطمه رمارم عضو شورای اسلامی شهر و معاون و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد حضور داشت 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی