کد خبر : 83738
/ 10:04
یحیی گل‌محمدی، سرمربی پدیده:

تیمی آبرومند می بندیم

باشگاه پدیده که بعد از پایان همکاری محمدرضا مهاجری‌ به‌دنبال انتخاب سرمربی جدید برای این تیم بود، درنهایت با یحیی گل‌محمدی به توافق رسید

تیمی آبرومند می بندیم

شهرآراآنلاین، باشگاه پدیده که بعد از پایان همکاری محمدرضا مهاجری‌ به‌دنبال انتخاب سرمربی جدید برای این تیم بود، درنهایت با یحیی گل‌محمدی به توافق رسید تا در لیگ برتر هجدهم این مربی جوان هدایت تنهانماینده فوتبال خراسان در لیگ برتر را برعهده داشته باشد.

پدیده‌ای‌ها البته پیش از انتخاب گل‌محمدی، با آندره پانادیچ، دستیار فصل پیش مهاجری در تیمشان به مذاکره پرداخته بودند و حتی با این مربی کروات به توافقاتی نیز دست یافته بودند، اما به‌دنبال پیشنهاد جدیدی که به پانادیچ رسید و این مربی در قبول هدایت پدیده‌ای‌ها تعلل کرد، مدیران این باشگاه بی‌سر‌وصدا مذاکرات خود را با گل محمدی آغاز کردند و درنهایت نیز پای این مربی جوان را به مشهد کشاندند. گل‌محمدی که سابقه هدایت تیم‌های پرسپولیس، تراکتورسازی و ذوب‌آهن اصفهان را دارد، بعد از عقد قراردادش با پدیده به تهران رفت تا شرایط کاری‌اش را برای آمدن به مشهد فراهم کند که دراین‌بین با شهرآرا نیز گفت‌وگویی را انجام داده است:

چه اتفاقی پیش آمد که با پدیده قرارداد بستید؟

به‌هر‌حال قسمت این‌طور است. مذاکره من با باشگاه زمان زیادی طول نکشید، البته پیش‌از‌آن به‌صورت غیرحضوری صحبت‌هایی انجام شده بود، اما کار رسمی مذاکره دو یا سه روز قبل از عقد قرارداد انجام گرفت. شرایط خوبی در مذاکرات ایجاد شد و به‌خوبی و با سرعت به جمع‌بندی و درنهایت توافق با مسئولان باشگاه پدیده رسیدم.

از شرایط تیم پدیده کاملا اطلاع دارید؟

بله، به‌هرحال همه تیم‌های خصوصی در فوتبال ایران با یکسری مشکلات روبه‌رو هستند و پدیده نیز از این موضوع مستثنا نیست. البته به نظر من شهر مشهد و فوتبال خراسان رضوی توانایی بسیار زیادی در همه ابعاد دارد. نباید مشکلات را بیش‌از‌حد بزرگ کرد. اعتقاد دارم که پدیده مدیران دلسوزی دارد که نمی‌گذارند مشکلات باشگاه بیش‌از‌حد بزرگ شود.

پس از شرایط باشگاه راضی هستید.

من از اینکه با تیمی که نماینده خطه خراسان و شهر امام‌رضا(ع) است و می‌خواهم کار را در اینجا آغاز کنم، خو‌ش‌حالم و باعث افتخارم است که در شهر عزیز و مقدس مشهد کار خواهم کرد و باید از مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره باشگاه که این اعتماد را به من داشتند، تشکر کنم. شما هم صبر کنید و البته کمک، تا بتوانیم تیم خوبی را راهی مسابقات کنیم. همان‌طور که گفتم، از شرایط باشگاه پدیده کاملا مطلع هستم و این شرایط در جلساتی که با مدیران باشگاه داشتم، به من اعلام شده است و من هم با دیدی کاملا باز و منطقی این تیم را انتخاب کردم و مشکلی ازاین‌بابت نخواهد بود.

برنامه شما برای تیم پدیده چه خواهد بود؟

خب ما چند برنامه مختلف را در نظر داریم. از حالا نیز نمی‌خواهم وعده‌ای بدهم که نتوانم به آن برسم. ما به‌دنبال این هستیم تا تیمی آبرومند را روانه مسابقات کنیم. برای این موضوع نیز نیاز به ابزار داریم که این ابزار برای موفقیت تیم درحال تهیه‌شدن است.

یعنی قولی برای رتبه نمی‌دهید؟

بگذارید کار تیم استارت بخورد، بعد از آن درباره این مسائل هم حرف می‌زنم.

گویا شما به‌دنبال حفظ برخی نفرات فصل گذشته پدیده هستید.

بله، به‌هر‌حال این تیم بازیکنان خوبی داشته است که می‌توانند در فصل آینده لیگ هم به پدیده کمک کنند. با برخی نفرات مذاکراتی داشتیم و با عده دیگری از بازیکنان رایزنی خواهیم کرد. نفراتی چون ناصحی، مرادمند، صادقی، خلعتبری و... بازیکنانی هستند که می‌توانند به ما کمک کنند. البته با خلعتبری خودم صحبت کردم و خلعتبری در پدیده می‌ماند. بقیه نفرات را هم باشگاه قطعا طی چند روز آینده با آن‌ها صحبت خواهد کرد.

 و در کنار این نفرات نحوه جذب بازیکنان جدید چطور خواهد بود؟

ما در برخی خطوط قطعا نیاز به بازیکن داریم که بتوانیم در طول مسابقات از آن‌ها استفاده کنیم. فهرست این بازیکنان را در اختیار باشگاه قرار داده‌ام تا در صورت فراهم‌بودن شرایط، بتوانیم آن‌ها را جذب کنیم.

 فصل گذشته بازیکنانی با مبالغ بالا جذب پدیده شدند، ازاین‌دست بازیکنان امسال هم خواهند بود؟

من درباره وضعیت فصل گذشته صحبتی ندارم، اما آنچه برای من مهم است این است که از ریخت‌وپاش و هزینه‌های مالی بیهوده جلوگیری کنیم. براین‌اساس تمرکزمان بر روی جذب بازیکنان جوان‌ و باانگیزه است و مطمئن باشید خبری از بازیکن گران‌قیمت نخواهد بود.

استارت تمرینات از چه زمانی زده خواهد شد؟

بر اساس برنامه‌ریزی که کردیم، پس از ماه مبارک و از 26خرداد تمرینات را در مشهد استارت می‌زنیم.

درباره دستیارانتان چطور؟

باید اجازه دهید تا تمرینات آغاز شود و بعد درباره دستیارانم توضیح خواهم داد. آن چیزی که درحال‌حاضر مهم است، این است که با تلاش و همدلی و به دور از حاشیه کار خود را در پدیده پیش ببریم و تلاش کنیم تا نتایج قابل‌قبولی بگیریم.

 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی