کد خبر : 83760
/ 14:15
بررسی دو پرونده قتل در یک شب

٢جنایت در ٢پارک

چهارشنبه گذشته دو پرونده قتل در کمتر از چند ساعت پای مقام قضایی را به پارک ملت و پارک رجای مشهد کشاند، دو پرونده که به قتل پسری جوان و خانمی ٣۵ساله انجامید.

٢جنایت در ٢پارک

به گزارش شهرآرا، با اعلام تلفنی مرگ مشکوک یک خانم جوان در یکی از بیمارستان‌های مشهد، قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد برای بررسی موضوع به این بیمارستان مراجعه کرد. طبق بررسی‌ها مشخص شد، متوفی زنی ٣۵ساله است که به علت اصابت چاقو به ناحیه پشت به بیمارستان منتقل شده و به علت شدت جراحت و خون‌ریزی برخلاف تلاش کادر درمانی این بیمارستان متأسفانه جان باخته است. طبق اظهارات شاهدان، این خانم با مردی در پارک ملت مشهد درگیر شده و پس از بگو مگوهای زیاد، مرد میان‌سال با چاقو ضربه‌ای به پشت او زده است. با دستور قاضی احمدی‌نژاد و همکاری عوامل انتظامی مرد ۶٠ساله دستگیر شد. ضارب درباره انگیزه قتل اعتراف کرد: 
« مقتول همسرم بود که چندی پیش او را به عقد موقتم درآورده بودم. حدود ١٠روزی بود که هیچ اطلاعی از او نداشتم. چهارشنبه با هم تلفنی در پارک ملت قرار گذاشتیم. حدود ساعت ۶عصر به محل قرار رفتیم. بعد از حال و احوال از رفتارش گلایه کردم و از او پرسیدم چرا به قول و قرارمان پایبند نیست. وقتی از او پرسیدم کجا بوده است و چرا پاسخ تلفنم را نمی‌دهد، جواب‌های سربالا می‌داد که همین من را عصبانی کرد. از کوره دررفتم و با چاقو یک ضربه به پشت او زدم.»

قتل در پارک رجا 
هنوز بررسی‌های پرونده قتل در پارک ملت ادامه داشت که گزارش یک مرگ مشکوک دیگر در بیمارستان هاشمی‌نژاد مشهد به قاضی احمدی‌نژاد گزارش شد. با حضور مقام قضایی در بیمارستان، قاضی احمدی‌نژاد با پیکر جوانی ١٩ساله مواجه شد که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود. بررسی‌های تخصصی نشان داد که ساعتی پیش این فرد به همراه دوستانش در پارک رجا در منطقه شهرک شهید رجایی (قلعه ساختمان) بوده‌اند که با اعضای یک خانواده درگیری لفظی پیدا کرده‌اند. 
﷯یکی از شاهدان به مقام قضایی گفت: «‌در پارک بودیم و یک خانواده نیز درست روبه‌روی ما نشسته بودند. ما در حال بگو بخند بودیم که یکی از افراد این خانواده به دوست ما گیر داد که چرا به آن‌ها نگاه می‌کند. دوست ما هم گفت که اشتباه می‌کند و او اصلا به آن‌ها نگاه نکرده است. اما افراد این خانواده دست‌‌بردار نبودند و آن‌قدر به کل‌کل ادامه دادند تا موضوع تبدیل به یک نزاع دسته‌جمعی شد و ناگهان یکی در این میان دوست ما را با چاقو زد. وقتی او روی زمین افتاد ما درگیر او شدیم و با اورژانس تماس گرفتیم که در این میان این خانواده نیز از صحنه فرار کردند.» به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، تحقیقاتی گسترده برای شناسایی فرد ضارب آغاز شده است.  

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی