• خانه
  • فرهنگی
  • تبلیغ اکران بازی‌های جام‌جهانی در سینما قبل از صدور مجوز
کد خبر : 83888
/ 14:39

تبلیغ اکران بازی‌های جام‌جهانی در سینما قبل از صدور مجوز

رییس اداره سینمایی خراسان رضوی گفت: هنوز هیچ دستورالعملی مبنی بر پخش بازی‌ها از سوی وزارت‌خانه به دست ما نرسیده است.

تبلیغ اکران بازی‌های جام‌جهانی در سینما قبل از صدور مجوز

فلاح-شهرآراآنلاین، با نزدیک شدن به آغاز جام جهانی و حضور تیم ملی کشورمان در این بازی‌ها تب تند فوتبال در بین تمام اغشار جامعه بالا گرفته است از این رو برخی از مسئولان به فکر ایجاد محیط‌هایی مناسب برای اکران عمومی بازی‌ها افتادند و از مدتی قبل بحث پخش بازی‌ها در سینماها داغ شد اما هنوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد دستورالعمل نهایی صادرنشده است.

گفتنی است با آنكه هنوز تكليف اكران بازى‌هاى ايران در جام‌جهانى در سینماها بطور قطعى مشخص نشده روز گذشته تصویری از فروش بلیت پخش این بازی‎ها از سوی دو سینما در مشهد در فضای مجازی منتشر شده است. قیمت این بلیت‌ها از ۴۵ هزار تومان تا ۱۴۴ هزار تومان متغیر است.

رییس اداره سینمایی خراسان رضوی در این خصوص گفت: هنوز هیچ دستورالعملی مبنی بر پخش بازی‌ها از سوی وزارت‌خانه به دست ما نرسیده است.

عباس خوش آهنگ از برگزاری جلسه ای در وزارت خانه خبر داد و افزود: طبق اخبار رسیده امروز جلسه ای با این موضوع در وزارت خانه تشکیل شده است و هر زمان مجوز این اقدام صادر شود اقدامات لازم را در این خصوص انجام خواهیم داد.

وی از تبلیغات پیش از موعد بعضی از سینماگران خبر داد و افزود: بعضی سینماها قبل ازصدور مجوزهای لازم اقدام به تبلیغ کردند که روز گذشته تذکرات لازم به آن‌ها داده شد.

رییس اداره سینمایی مشهد اعلام هرگونه قیمت از سوی سینماهای مشهد را تکذیب کرد و گفت: با بررسی‌های صورت گرفته قیمت‌هایی که در فضای مجازی عنوان شده صحت ندارد و شایعه است.

خوش‌آهنگ در خصوص نحوه قیمت گذاری بلیت بازی‌های جام‌جهانی در صورت اکران در سینماها خاطرنشان کرد: وزارت خانه بر اساس رتبه‌بندی و درجه‌بندی سینماها، کیفیت سالن‌ها و تصاویر مبنایی برای قیمت‌گذاری اعلام خواهد کرد که بر اساس آن سینماها مجاز به تعیین قیمت خواهند بود.

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی