کد خبر : 83924
/ 13:23

از فروش امتیاز باشگاه منصرف شدیم

مالک باشگاه مشکی پوشان بعدازنشست با شهردار و رئیس شورای شهر مشهد: از فروش امتیاز باشگاه منصرف شدیم

از فروش امتیاز باشگاه منصرف شدیم

به گزارش شهرآراآنلاین، بعد از پایان دوره هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و سقوط تیم مشکی‌پوشان به دسته‌یک، وضعیت این باشگاه مشهدی نیز به شکل عجیب‌وغریبی به هم ریخت و مدیران این تیم نیز بعد از هفت سال حضورشان در فوتبال و تیم‌داری در بخش آقایان و بانوان، به‌دلیل برخی مشکلات، از تیم‌داری سر باز زده بودند و به‌دنبال فروش امتیاز باشگاه خود بودند. موضوع واگذاری باشگاه مشکی‌پوشان به‌عنوان یکی از باشگاه‌های کاملا خصوصی فوتبال ایران خیلی زود در رسانه‌های مختلف نشر پیدا کرد و محمدرضا عباسی نیز به دلایل مختلف ازجمله کمبود منابع مالی و حمایت‌نشدن از باشگاهش، تصمیم گرفت تا این تیم و تمامی زیرمجموعه‌هایش را که بخش اعظم آن مربوط به حوزه بانوان در رشته‌های مختلف بود، واگذار کند. این موضوع تا روز گذشته ادامه داشت، اما برگزاری جلسه‌ای بین مدیران باشگاه مشکی‌پوشان و شهردار و رئیس شورای شهر مشهد باعث شد تا خانواده عباسی از تصمیم واگذاری تیمشان منصرف شوند و حالا به‌دنبال حضور پرقدرت در لیگ دسته‌اول باشند.

محمدرضا عباسی، مالک باشگاه مشکی‌پوشان، دراین‌باره گفت: جلسه بسیار خوبی را با مهندس تقی‌زاده‌خامسی شهردار مشهد و حیدری رئیس شورای اسلامی شهر برگزار کردیم و درنهایت بعد از صحبت‌های امیدوار‌کننده‌ای که آن‌ها با ما داشتند، تصمیم به حفظ این سرمایه مردمی گرفتیم.

وی ادامه داد: شهردار مشهد بسیار نگاه ویژه‌ای به مقوله ورزش و ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم دارد. به‌طور‌قطع باید بگویم که تابه‌حال در مشهد سابقه نداشته است که یک مسئول این‌قدر به مسائل ورزشی نگاه مثبتی داشته باشد. از این موضوع کاملا خوش‌حالم و شهردار مشهد نیز به ما قول حمایت دادند. عباسی اظهار کرد: ما به‌دنبال تأمین منابع مالی باشگاه از شهرداری نیستیم، اما همین که آن‌ها این نگاه حمایتی را به ما داشتند، انگیزه بسیار وافری را در مجموعه باشگاه ایجاد کردند و حالا با اینکه ما مشتری برای خرید امتیاز داریم، اما اعلام می‌کنیم که از فروش امتیاز باشگاه منصرف شدیم و با قدرت کار خود را در لیگ دسته‌اول فوتبال ایران ادامه می‌دهیم.

وی درباره حضور تیم‌های ورزشی بانوان این باشگاه نیز گفت: به‌طور‌قطع تمامی تیم‌هایی را که پیش‌از‌این در حوزه بانوان داشتیم، حفظ می‌کنیم و حتی آن‌ها را نیز تقویت خواهیم کرد. مالک باشگاه مشکی‌پوشان درباره انتخاب سرمربی این تیم نیز گفت: در مرحله اول سعی خواهیم کرد تا خداداد عزیزی را دوباره به باشگاه بازگردانیم. البته او درحال‌حاضر برای بازی‌های جام‌جهانی به روسیه سفر کرده، ولی بعد از بازگشتش قطعا با نظر او سرمربی تیم را انتخاب خواهیم کرد و کار را شروع می‌کنیم.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی