کد خبر : 83981
/ 10:11

تابلوهای غیرمجاز بانک‌‌ها و مؤسسات مالی جمع می‌شود

با جمع‌آوری تابلوی نصب شده بر بام یکی از شعب بانک صادرات، طرح جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز بانک‌ها و مؤسسات مالی مشهد کلید خورد.

تابلوهای غیرمجاز بانک‌‌ها و مؤسسات مالی جمع می‌شود

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد، نصب تابلوهای تبلیغاتی و معرف کاربری بر پشت‌بام ساختمان‌ها با اشکال و ابعاد مختلف آشفتگی‌های بصری زیادی باوجود آورده‌ که براساس ماده ۵۵‌و ٩٢‌قانون شهرداری‌ها، ساماندهی، اصلاح و جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی و معرف کاربری صنوف مختلف از سال ٩۴‌در دستور کار این سازمان قرار گرفته ‌است.

از حدود ٢‌سال قبل با شورای هماهنگی بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری استان درباره جمع‌آوری تابلوهای منصوب بر پشت‌بام جلساتی برگزار و طی آن مقرر شد بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری دارای تابلوهای غیرمجاز نصب شده بر پشت‌بام به جمع‌آوری آن اقدام کنند که متأسفانه با فرصت‌های اعطایی اقدامی صورت نگرفت.

در همین راستا سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری، به عنوان اولین گام تابلو منصوب بر پشت‌بام بانک صادرات واقع در بلوار وکیل‌آباد را با اخذ حکم قضایی جمع‌آوری کرد. دیگر تابلوهای غیرمجاز بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری با توجه به برنامه‌ زمان‌بندی جمع‌آوری خواهند شد

 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی