کد خبر : 84037
/ 10:25

رونمایی از پدیده با گل‌محمدی

تنهانماینده فوتبال خراسان در لیگ برتر دیروز در منزل آباد با کادر فنی و مدیریتی جدید استارت زد

رونمایی از پدیده با گل‌محمدی

سینا شکور – شهرآراآنلاین، تمرینات تیم فوتبال پدیده خراسان بالاخره از روز گذشته در مشهد آغاز شد تا این تیم به‌عنوان تنهانماینده فوتبال خراسان در لیگ برتر، خودش را برای حضور در دور هجدهم رقابت‌های لیگ برتر آماده کند. آغاز تمرینات پدیده در حالی بود که نخستین جلسه حضور بازیکنان تحت‌تأثیر سرمربیگری یحیی گل‌محمدی بود. پدیده‌ای‌ها که در حضور چهارساله خود در لیگ برتر یکی از باثبات‌ترین تیم‌ها در حوزه تغییر سرمربی بوده‌اند، بعد از اتمام همکاری با رضا مهاجری در پایان لیگ هفدهم، با یحیی گل‌محمدی به توافق رسیدند.

 حضور بازیکنان فصل پیش با رنگ جوانی

جواد وطن‌خواه، مدیرعامل باشگاه پدیده، به‌همراه مهدی برادران، رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی، مجتبی سرآسایی قائم مقام باشگاه و برخی دیگر از میهمانان، دیروز نظاره‌گر تمرینات پدیده بودند و البته پیش از آغاز تمرینات نیز با بازیکنان و کادر فنی تیم جلسه‌ای را برگزار کردند. بعد از این جلسه بازیکنان از زیر قرآن رد شدند و البته گوسفندی نیز برایشان قربانی شد و سپس جلسه تمرینات پدیده زیرنظر ساکت الهامی و مصطفی صداقت و با نظارت گل‌محمدی برگزار شد.

یحیی گل‌محمدی در ابتدای تمرین با اعضای تیم به خوش‌وبش پرداخت و دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد. محمد ناصری، بازیکن جدید پدیده در پست دروازه‌بانی که فصل پیش در مشکی‌پوشان حضور داشت، به‌همراه مسعود ریگی که از بادران به پدیده پیوسته است، در تمرین دیروز پدیده حضور داشتند. تعداد زیادی از هواداران پدیده نیز خود را به اولین جلسه تمرینی این تیم رسانده بودند و گل‌محمدی و بازیکنان تیم را با شعارهای جالبی تشویق می‌کردند.

اکثر بازیکنان تیم پدیده در این تمرین را نفرات فصل گذشته این تیم به‌همراه تعدادی از جوانان تشکیل می‌دادند. رضا ناصحی، کاپیتان پدیده، برخی از بازیکنانی را که گل‌محمدی با اسامی آن‌ها آشنا نبود به او معرفی می‌کرد. محمدرضا خلعتبری، حسین مرادمند، سعید جلالی، عبدا... حسینی، فریبرز گرامی، حسین مهربان و رضا صدری ازجمله بازیکنان شناخته‌شده‌تر پدیده در تمرین دیروز بودند. بازیکنان پدیده در این تمرین بیشتر به تمرینات بدن‌سازی پرداختند. در این تمرین همچنین کیک بزرگی که روی آن چهره گل‌محمدی نقش بسته بود، توسط سرمربی پدیده بریده شد.

 اردوی خارجی نمی‌رویم

سرمربی تیم فوتبال پدیده در حاشیه تمرین دیروز تیمش اظهار کرد: خوش‌حالم که فرصتی فراهم شد تا در لیگ برتر هجدهم در جوار بارگاه ملکوتی امام‌رضا(ع) کار کنم. امیدوارم که بتوانیم در کنار هم و با همدلی مثال‌زدنی موفق باشیم و فصلی خوب را رقم بزنیم. وی درباره فعالیت پدیده در بازار نقل‌وانتقالات افزود: بنا داریم تا در لیگ هجدهم به بهترین شکل ممکن و با تلفیقی از جوانان و باتجربه‌ها روانه مسابقات شویم. به‌جز خانزاده، عباسیان، شهاب گردان و احتمالا محمد قاضی که از پدیده جدا شده‌اند، سعی کردیم باقی بازیکنان جوان و باتجربه پدیده را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: درهمین‌رابطه نیز تاکنون محمد ناصری و مسعود ریگی را جذب کرده‌ایم و بازیکنان بعدی هم که جذب شوند، بدون‌شک از بازیکنان جوان فوتبال ایران خواهند بود. کسانی‌ که من را می‌شناسند، می‌‌دانند که از کارکردن با بازیکنان جوان لذت می‌برم و امیدوارم که بتوانیم در پدیده نیز به این مهم دست یابیم و بازیکنان جوانم از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنند.

گل‌محمدی درباره برگزاری اردوی برون‌مرزی تیمش نیز گفت: بنا داشتیم که اردوی آماده‌سازی خود را در ترکیه برگزار کنیم، اما با توجه به افزایش قیمت دلار احتمالا این اردوی خارجی منتفی خواهد شد. باید دراین‌خصوص جلساتی را برگزار کنیم تا به نتیجه نهایی دراین‌رابطه برسیم. اگر اردوی خارجی فراهم نشود، قطعا به تهران می‌رویم و در آنجا چند بازی تدارکاتی را برگزار خواهیم کرد. سرمربی جدید پدیده گفت: تیم پدیده نماینده فوتبال شرق کشور است و امیدوارم برای رضایت هوادارانمان بتوانیم با تلاش و کوشش نتایج خوبی را کسب کنیم. مردم مشهد و خراسان لایق بهترین‌ها هستند و در حوزه فوتبال نیز امیدوارم همه در استان خراسان رضوی و مشهد با همدلی، دست به دست هم دهند و از پدیده حمایت کنند.

 بازی‌های پدیده در ورزشگاه امام‌رضا(ع)

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی نیز که در تمرینات پدیده حضور پیدا کرده بود، گفت: تمامی بازی‌های پدیده در لیگ جدید در ورزشگاه امام‌رضا(ع) برگزار خواهد شد.  محمدمهدی برادران اظهار کرد: پدیده یکی از تیم‌های خوب و باکیفیت فوتبال ایران است که در آن نظم حرف اول را می‌زند. با حضور وطن‌خواه به‌عنوان مدیرعامل، خیالمان راحت است که این باشگاه با قدرت کار خود را ادامه خواهد داد، چراکه وطن‌خواه مدیری باتجربه است و به‌خوبی با کار آشناست. وی در ادامه درباره محل برگزاری بازی‌های تیم پدیده در لیگ هجدهم نیز اظهار کرد: با تعامل و موافقت آستان قدس رضوی تمامی بازی‌های پدیده در لیگ برتر در ورزشگاه امام‌رضا(ع) برگزار خواهد شد.  

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی