• خانه
  • خراسان رضوی
  • اعتبار و ارزش هر شهر در گرو پاسخگویی مناسب مدیریت شهری به نیازهای شهروندان
کد خبر : 84049
/ 13:55
نایب رئیس شورای شهر مشهد در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث پایانه و پارکینگ زیرسطحی آزادی:

اعتبار و ارزش هر شهر در گرو پاسخگویی مناسب مدیریت شهری به نیازهای شهروندان

نایب رئیس شورای شهر مشهد در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث پایانه و پارکینگ زیرسطحی آزادی گفت: اعتبار، ارزش و اهمیت هر شهر به پاسخگویی های کافی و به موقع مدیران شهری نسبت به نیازهای شهروندان وابسته است.

اعتبار و ارزش هر شهر در گرو پاسخگویی مناسب مدیریت شهری به نیازهای شهروندان

به گزارش شهرآراآنلاین، حمیدرضا موحدی‌زاده صبح امروز و در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث پایانه و پارکینگ بزرگ زیرسطحی آزادی که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، اظهارکرد: این پروژه به همت والای مدیران شهرداری و عزم شورای پنجم به نقطه آغاز عملیات اجرایی رسیده و خوش‌تر از این لحظه، روز بهره‌برداری از پروژه خواهد بود.

موحدی‌زاده با بیان اینکه طبق برآوردها، این پروژه ظرف 2 سال آینده تکمیل می‌شود، گفت: شورای شهر در این مدت بر چگونگی اجرای پروژه، روند پیشرفت و بهره‌برداری به موقع آن رصد و نظارت خواهد داشت تا شهروندان عزیز مشهدی آسایش و آرامش بیشتری را در این پارک (پارک ملت) و این نقطه از شهر تجربه کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: اعتبار، ارزش و اهمیت هر شهر وابسته به پاسخگویی های کافی و به موقع مدیران شهری نسبت به نیازهای شهروندان است؛ همچنین رضایت شهروندان در گرو تناسب هزینه‌ها با شرایط اقتصادی و درآمدی ایشان و دیگر عوامل از این دست می‌باشد.

نایب رئیس شورای شهر مشهد افزود: مدیریت شهری مشهد نیز همچون سایر شهرهای توسعه یافته دنیا که راهکارهای غلبه بر آلودگی های محیط‌زیست و ترافیک شهری را یافته و راهکارهای مقابله با آنها را عملیاتی نموده‌اند، باید در حد وسع و توان خود راه حل ها را پیش برده و راهکارها را به مرحله اجرا بگذارد.

موحدی‌زاده با بیان اینکه تحرک خوبی به شهر بخشیده شده و امید فزاینده‌ای شکل گرفته که این امر موتور محرکه برای انجام کارهای بزرگ و پروژه های مهمتری در سطح شهر است، اظهارکرد: امیدواریم در آینده نیز شاهد تکرار چنین اتفاقات خوبی در پایتخت معنوی ایران باشیم.

وی در ادامه گفت: مهندسان ترافیک شهر ما در کنار مدیریت ترافیک شهر باید مدیریت تقاضای احداث پارکینگ را هم مدنظر داشته باشند؛ توام و به موازات مدیریت ترافیک شهر باید به تقاضاها و نیازهای شهر پاسخ دهند.

‎موحدی زاده تصریح کرد: یکی از این پاسخ ها، پروژه امروز (پایانه و پارکینگ بزرگ زیرسطحی آزادی) است و امیدواریم روزهای بهتر و شادتری پیش رو داشته باشیم و شهروندان مشهدی طعم شیرین رای خود به لیست امید را بیشتر بچشند و راضی‌تر باشند.

وی در بخش پایانی صحبت های خود گفت: موانع و محدودیت های بسیاری در این خصوص سر راه مدیریت شهری قرار دارد ولی با همراهی مردم و لطف الهی از این شرایط با موفقیت عبور خواهیم کرد 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی