• خانه
  • ورزشی
  • مشهد میزبان اردوی انتخابی تیم ملی دوچرخه‌سواری
کد خبر : 84160
/ 15:05

مشهد میزبان اردوی انتخابی تیم ملی دوچرخه‌سواری

ورزشکاران دوچرخه‌سواری از سراسر کشور برای شرکت در اردوی تیم ملی به مشهد اعزام شدند

مشهد میزبان اردوی انتخابی تیم ملی دوچرخه‌سواری

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری خراسان رضوی گفت: ورزشکاران دوچرخه‌سواری از سراسر کشور برای شرکت در اردوی تیم ملی به مشهد اعزام شدند. مهدی روزبهان اظهار کرد: ورزشکاران دوچرخه‌سواری از سراسر کشور برای شرکت در اردوی تیم ملی به خراسان رضوی اعزام شدند. روز گذشته انتخابی تیم ملی برگزار شد و نفرات نخست علاوه‌بر ورزشکاران انتخابی کمیته استعدادیابی به مرحله بعد ورود پیدا کردند.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری خراسان رضوی گفت: 110 نفر از استان‌های مختلف در مشهد حاضر شدند و در سالن شهید برونسی به رقابت می‌پردازند، مسابقات آن‌ها تا یکم تیرماه ادامه داشته و پس از آن نفرات برتر انتخاب می‌شوند، پس از آن احتمال دارد که مجددا مسابقات انتخابی برگزار شده و نفرات برتر به مسابقات آسیایی دعوت شوند. روزبهان خاطرنشان کرد: پنج نفر از خراسان رضوی می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند، اما سایر ورزشکاران در کنار ملی‌پوشان می‌توانند فعالیت کنند تا سطح آن‌ها نیز ارتقا یابد، بدین‌گونه سایر دوچرخه‌سواران به سطح بالاتری دست می‌یابند، درحال‌حاضر این مسابقات در رده سنی نونهالان و سنین 12، 13 و 14 تشکیل شده است.

وی بیان کرد: هیئت دوچرخه‌‌سواری خراسان رضوی پس از این برنامه لیگ‌های استانی کنترلی بانوان و آقایان و لیگ‌های سبک آزاد بانوان را برگزار می‌کند، بخشنامه این برنامه تنظیم شده و هیئت دوچرخه‌سواری خراسان رضوی تنها در انتظار اتمام برنامه فعلی است، همچنین قرار بر برگزاری اردوهای انتخابی بعدی شده است. 

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی