• خانه
  • ورزشی
  • نسیمی شاد: ورزش ارزشی ندارد تا آینده‌ام را وقف آن کنم
کد خبر : 84804
/ 11:34

نسیمی شاد: ورزش ارزشی ندارد تا آینده‌ام را وقف آن کنم

ملی‌پوش مشهدی شنای ایران می‌گوید درس‌خواندن را به بازی‌های آسیایی ترجیح داده است تا آینده مالی خود را تأمین کند

نسیمی شاد: ورزش ارزشی ندارد تا آینده‌ام را وقف آن کنم

شهرآراآنلاین، ملی‌پوش مشهدی شنای ایران می‌گوید درس‌خواندن را به بازی‌های آسیایی ترجیح داده است تا آینده مالی خود را تأمین کند. آریا نسیمی‌شاد، یکی از نوابغ و استعدادهای شنای کشور به‌شمار می‌رود که در ۱۷سالگی به‌عنوان جوان‌ترین ورزشکار کاروان ایران در المپیک ریو حضور داشت.

او حالا مدتی از شنا فاصله گرفته است تا در رشته موردعلاقه خود یعنی پزشکی قبول شود. نسیمی‌شاد درباره شرایطش و دوری خود از شنا گفت: به‌دلیل شرکت در کنکور و کسب موفقیت، مدتی از شنا فاصله گرفتم. کنکور بد نبود و ان‌شاءا... دو هفته دیگر نتیجه آن خواهد آمد. امیدوارم در رشته موردعلاقه‌ام قبول شوم.

وی افزود: از هفته پیش تمریناتم را آغاز کردم. به بازی‌های آسیایی جاکارتا نرسیدم، اما تا شش ماه دیگر به آمادگی قبل از کنکور خواهم رسید و مجددا روال تمریناتم را پیگیری خواهم کرد و در اختیار تیم ملی خواهم بود. شناگر تیم ملی ایران در پاسخ به این سؤال که چرا کنکور را به بازی‌های آسیایی ترجیح داده است، گفت: قطعا برای این تصمیم، دلیل داشتم. در ایران خیلی از ورزشکاران به‌جز فوتبالیست‌ها و والیبالیست‌ها از نظر مالی تأمین نمی‌شوند.

ترجیح دادم یک سال درس بخوانم تا در رشته‌ مورد‌علاقه‌ام قبول شوم و آینده مالی‌ام را تأمین کنم. دیدم ارزش ندارد بخواهم یک سال تمام آینده‌ام را وقف ورزش کنم تا در یک دوره بازی‌های آسیایی شرکت کنم، بازی‌هایی که قبلا در آن حضور داشتم و اگر مشکلی پیش نیاید، باز هم می‌توانم در آن شرکت کنم.   

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی