• خانه
  • سیاسی
  • مکان مشخص برای اعتراضات قانونی تعیین خواهد شد
کد خبر : 84810
/ 12:00

مکان مشخص برای اعتراضات قانونی تعیین خواهد شد

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: تعیین مکان مشخص برای اعتراضات قانونی، امکان سوءاستفاده از تجمعات قانونی را از بین می‌برد.

مکان مشخص برای اعتراضات قانونی تعیین خواهد شد

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از خانه ملت، محمدجواد کولیوند، در خصوص طرح ساماندهی تجمعات، اظهار داشت: کلیات این طرح در کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و آن را به کارگروه مربوطه ارجاع داده‌ایم.

کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از 30 تیرماه به بعد پیگیری می‌کنیم تا این طرح نهایی شود، بیان کرد: این طرح پس از تصویب جزئیات در کمیسیون شوراها به اداره قوانین مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود تا در صحن علنی مجلس بررسی شود.

وی افزود: نتیجه تبدیل به قانون شدن این طرح مثبت خواهد بود، زیرا دولت و شورای شهر تهران 10 نقطه را برای تجمعات تهران در نظر گرفته‌اند و قطعا تعیین مکان برای تجمعات قانونی، امری منطقی است تا افرادی که می‌خواهند تجمع قانونی داشته باشند، به راحتی نظرات و اعتراضات خود را بیان کنند.

کولیوند ادامه داد: تعیین مکان مشخص برای اعتراضات قانونی، امکان سوءاستفاده از تجمعات قانونی را از بین می‌برد و تکلیف مشخص می‌شود.

نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: این موضوع اکنون در تهران به عنوان پایتخت اجرایی می‌شود و قطعا می‌تواند به عنوان مرجع برای سایر استان‌های کشور نیز در نظر گرفته شود.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی