کد خبر : 84838
/ 15:15

بهبود زندگی کارگران نیازمند رونق اقتصادی است

رییس شورای شهر مشهد مقدس در حاشیه افتتاح نمایشگاه های برق و الکترونیک و همچنین دام و طیور گفت: رونق اقتصادی موجب بهبود زندگی کارگران می شود و حمایت از کالای ایرانی یکی از زمینه‌های تحقق این مهم است.

بهبود زندگی کارگران نیازمند رونق اقتصادی است

به گزارش شهرآراآنلاین،  محمدرضا حیدری در حاشیه افتتاح سیزدهمین نمایشگاه برق، الکترونیک، تجهیزات و صنایع وابسته و همچنین چهاردهمین نمایشگاه صنعت دام و طیور در جمع خبرنگاران به تشریح اهمیت برپایی نمایشگاه‌ها در ارتقاء سطح دانش فنی و آگاهی افراد مختلف پرداخت و اظهارکرد: نمایشگاه محل عرضه آخرین دستاوردها و پیشرفت‌های شرکت‌ها و واحدهای تولیدی و صنعتی و فناوری و ... محسوب می‌شود و کانون تعاملات، ارتباطات و پیوندها است.
وی با بیان اینکه در محیط‌های نمایشگاهی فضا و بستر بسیار مناسبی برای گسترش تعاملات میان تولید کنندگان و مصرف ‌کنندگان شکل می‌گیرد، افزود: در شرایط فعلی نیاز به تولید کالای داخل و از طرف دیگر حمایت مصرف‌کننده از تولیدکنندگان بیشتر از هر روز دیگری احساس می‌شود؛ مقام معظم رهبری امسال را با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری فرمودند و از همین‌رو بر همه ماست تا در جهت تحقق پرفروغ‌تر این شعار سال، گام برداریم.
حیدری در ادامه با اشاره به چهاردهمین نمایشگاه دام و طیور، گفت: استان خراسان یکی از قطب‌های تولیدات دامی و طیور کشور محسوب می‌شود و از سوی دیگر همجواری با کشورهایی مثل افغانستان و کشورهای آسیای میانه فرصت بسیار غنیمتی است که باید به بهترین شکل از آن بهره‌برد.
رئیس شورای شهر مشهد حضور برخی شرکت‌ها و مجموعه‌های بین‌المللی در این دو نمایشگاه را بستر خوبی برای گسترش تعاملات تجاری واحدهای تولیدی استانی و کشور دانست و اظهارکرد: واحدهای تولیدی داخلی از توان و ظرفیت بی‌نظیری برخوردارند و این گسترش تعامل و صادرات به سایر کشورها رونق اقتصادی را بهمراه خواهد داشت که در ماوراء این رونق، بهبود زندگی و معیشت کارگران نهفته است.
حیدری با بیان اینکه در نمایشگاه برق و الکترونیک نیز ابتکارات و خلاقیت های بسیار خوبی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته که فعالان این حوزه میتوانند از آنها بازدید نمایند، تصریح کرد: کاهش میزان استفاده از برق یکی از نیازهای مبرم امروز است و گسترش فرهنگ مصرف بهینه و همچنین استفاده از وسائل برقی کم‌مصرف باید در اولویت رویه زندگی خانوارهای ایرانی قرار گیرد. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی