• خانه
  • فرهنگی
  • مشهد در هفته پیش‌رو میزبان نمایشگاه‌های متنوع نقاشی می‌شود/ به تماشای «شهرنگاره‌های عاشقی»
کد خبر : 84876
/ 10:22

مشهد در هفته پیش‌رو میزبان نمایشگاه‌های متنوع نقاشی می‌شود/ به تماشای «شهرنگاره‌های عاشقی»

نگارخانه‌های مشهد با برپایی نمایشگاه‌های متنوع، روزهای متفاوتی برای علاقه‌مندان به هنر نقاشی رقم می‌زنند.

مشهد در هفته پیش‌رو میزبان نمایشگاه‌های متنوع نقاشی می‌شود/ به تماشای «شهرنگاره‌های عاشقی»

در این نمایشگاه‌ها از آثار فاخر امام رضا(ع) گرفته تا نقاشی‌های هنرمند پیشکسوت برتر جهان را به نمایش می‌گذارند. در مطلب زیر برخی از این رویدادهای فرهنگی معرفی می‌شوند.

«شهرنگاره‌های عاشقی» در نگارخانه شهر
هم‌زمان با آغاز جشن‌های دهه کرامت، نمایشگاه «شهرنگاره‌های عاشقی» در محل نگارخانه شهر برپا می‌شود. به گفته مدیرکل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد، آثار نفیس برگزیده هنرمندان این نمایشگاه در جشنواره‌های بین‌المللی امام رضا(ع) به نمایش گذاشته خواهد شد.نمایشگاه‌ نگاره‌های شهر عاشقی از ٢۴ تیر تا ٣١ تیرماه برپاست.علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند هر روز صبح‌ها از ساعت٩تا١٣ و عصرها از ساعت١٧ تا ١٩ به نگارخانه شهر واقع در میدان شهدا مراجعه کنند.

نمایشگاه «سایه» با حضور بیش از ۴٠ نقاش
نمایشگاه گروهی نقاشی «سایه» ٢٣ تیرماه در نگارخانه ارغوان افتتاح خواهد شد. نمایشگاه نقاشی سایه با آثار۴٢ هنرمند نقاش برگزار می‌شود. حضور این تعداد هنرمند تنوع چشمگیری به نمایشگاه داده است. نمایشگاه گروهی نقاشی «سایه» تا ٢٨ تیرماه به کار خود ادامه خواهد داد. علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه متنوع می‌توانند هر روز از ساعت ١٧ تا ٢٠ به نگارخانه ارغوان مراجعه کنند.این نگارخانه در بولوار سجاد، بین سجاد ۲ و ۴ واقع شده است.

رونمایی از نقاشی‌های توماس بردینگ
نقاشی‌های نقاش و هنرمند آمریکایی، توماس بردینگ، برای اولین بار در مشهد رونمایی می‌شود. این برنامه در قالب برگزاری نمایشگاه نقاشی در نگارخانه رادین برپا خواهد بود.
این آثار را مهرداد صداقت، دانشجوی دانشگاه هنرهای زیبای میشیگان، جمع‌آوری کرده است. این نمایشگاه همه روزه از ساعت ١٠ تا ١٣ و ١٧ تا ٢١ برپاست. نگارخانه رادین در بولوار سجاد، حامدجنوبی١٢، پلاک١٠٨ واقع شده است.
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی