• خانه
  • خراسان رضوی
  • بانک‌ها؛پرمصرف ترین مشترکان برق مشهد/قطع برق مراکز دولتی و بانک‌های پر مصرف
کد خبر : 84931
/ 08:30
سخنگوی شرکت توزیع برق مشهد مطرح کرد:

بانک‌ها؛پرمصرف ترین مشترکان برق مشهد/قطع برق مراکز دولتی و بانک‌های پر مصرف

شهرآراآنلاین- سخنگوی شرکت توزیع برق مشهد با بیان اینکه بانک‌ها بیشترین مصرف برق را در بین مشترکان ما دارند، گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با استانداری خراسان رضوی، اگر بانک و مراکز دولتی مصرف برق را رعایت نکنند،نسبت به قطع برق آنها اقدام می‌شود.

بانک‌ها؛پرمصرف ترین مشترکان برق مشهد/قطع برق مراکز دولتی و بانک‌های پر مصرف

نجمه سرباز-علیرضا کاشی در گفتگو با شهرآراآنلاین با اشاره به اعمال تغییر ساعات اداری در شهر مشهد و صرفه جوئی 15تا20مگاواتی برق در بخش ادارت و صرفه جوئی 1400 مگاواتی برق در بخش صنایع و مراکزی که به دیزل ژنراتور مجهز بودند،افزود:در سال گذشته حدود 3هزار و500 تفاهم نامه با بخشهای مختلف اداری، صنعت، کشاورزی، تجاری و مشترکان دارای دیزل ژنراتور منعقد شد که بر این اساس حدود 5/5میلیاردتومان پاداش همکاری در قبوض برق آنها لحاظ شد.

به گفته وی، در شهر مشهد یک میلیون و 500هزار مشترک داریم و از این تعداد در حدود یک میلیون و 220هزارمشترک بخش خانگی هستند.بر این اساس 50درصد کل مصرف شهر مشهد مربوط به مشترکان خانگی است.

وی با ابراز نگرانی از مصرف بی رویه برق در شهر مشهد می گوید:سال گذشته پیک مصرف برق شهر مشهد در تاریخ 18تیر ،یک هزار و 453مگاوات بوده است و این در حالیست پیک مصرف برق در شهر مشهد تاکنون حدود یک هزار و450مگاوات است.امیدواریم شهروندان با رعایت و مدیریت مصرف برق به کاهش این مصرف کمک کنند تا تابستان را بدون هیچ دغدغه‌ای به پایان برسانیم.

گفتنی است در این بین شرکت مخابرات استان خراسان رضوی به خصوص مرکز مخابرات مشهد نهایت همکاری را با شرکت برق داشته اند و در مدیریت مصرف بهینه برق در صدر ادارات قرار دارند.

 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی