کد خبر : 84957
/ 12:57

سرویس دهی ویژه خطوط اتوبوسرانی به مناسبت دهه کرامت

سازمان اتوبوسرانی مشهد مانند بسیاری از دستگاه‌های اجرایی و خدماتی دیگر برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران برنامه های ویژه‌ای را پیش‌بینی کرده است.

سرویس دهی ویژه خطوط اتوبوسرانی به مناسبت دهه کرامت

ملیحه فلاح- شهرآراآنلاین، همزمان با آغاز دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه و امام رضا(ع) شاهد حضور عظیم زائران در شهر مشهد هستیم. از اینرو سازمان اتوبوسرانی مشهد مانند بسیاری از دستگاه‌های اجرایی و خدماتی دیگر برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران برنامه های ویژه‌ای را پیش‌بینی کرده است.
سخنگوی سازمان اتوبوسرانی مشهد در این خصوص گفت: یکی از برنامه‌های سازمان اتوبوسرانی مشهد در این ایام تقویت خطوط منتهی به حرم مطهر رضوی است که در روز میلاد حضرت معصومه (س) صورت گرفت و همچنین در شب و روز میلاد حضرت رضا(ع) نیز 100 دستگاه اتوبوس برای این منظور در نظر گرفته شده است.
اتحادی گفت: تقویت خطوط منتهی به پایانه‌های مسافربری شهر با 35 دستگاه اتوبوس و تقویت خط موقت بوستان زائرپذیر غدیر با 4 دستگاه اتوبوس از دیگر اقدامات برای دهه کرامت است.
وی عنوان کرد: همچنین تقویت خطوط BRT تا ساعت 24 شب میلاد امام رضا(ع) با 35  دستگاه اتوبوس و سرویس‌دهی اتمام نماز صبح حرم مطهر رضوی در روز ولادت امام رضا(ع) با 45 دستگاه اتوبوس نیز برنامه‌ریزی شده است. 
 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی