• خانه
  • ورزشی
  • حضور 2 تیم از خراسان رضوی با حضور کشتی‌گیران بومی
کد خبر : 85057
/ 13:40

حضور 2 تیم از خراسان رضوی با حضور کشتی‌گیران بومی

قرعه‌کشی اولین لیگ کشتی کلاسیک بانوان کشور برگزار شد

حضور 2 تیم از خراسان رضوی با حضور کشتی‌گیران بومی

شهرآراآنلاین، مراسم قرعه‌کشی نخستین دوره رقابت‌های لیگ کشتی کلاسیک بانوان کشور برگزار شد و درنهایت ۹ تیم متقاضی حضور در این مسابقات در دو گروه قرار گرفتند. از خراسان رضوی نیز دو نماینده در این مسابقات حضور خواهد داشت که هر یک حریفان خود را شناختند.

نایب‌رئیس بانوان هیئت کشتی خراسان رضوی دراین‌باره گفت: برای این دوره از مسابقات 9 تیم از استان‌های مختلف اعلام‌آمادگی کردند که از خراسان رضوی دو تیم «شهرما» و «شرکت عمران گلبهار» حضور دارند. آنا براتی افزود: بر اساس قرعه‌کشی، تیم‌ها به دو گروه تقسیم شدند که در گروه الف، تیم شهرما خراسان رضوی با تیم‌های هیئت کشتی تهران، توابع تهران، منتخب البرز و کافه کاله رستم رود نور هم‌گروه شد.

همچنین دیگرنماینده استان یعنی شرکت عمران گلبهار در گروه‌ب با سه تیم از شهر کرمانشاه به نام‌های مجتمع خدمات رفاهی قربانی، فروشگاه باران و باغچه مینو هم‌گروه شده است. لیگ کشتی بانوان برای نخستین‌بار برگزار می‌شود که فقط پنج استان که همگی ورزشکاران مدعی در اختیار دارند، در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

او خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه این مسابقات، فصل اول این رقابت‌ها طی روزهای 28 و 29 تیرماه در خانه کشتی محمد بنا مجموعه‌ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود. همچنین در بین اسامی 14 داور اعلام‌شده برای قضاوت در این مسابقات، دو داور از خراسان رضوی به نام‌های محمدثه عابدی‌مقدم و مهری مهرپور حضور دارند. کلینیک داوری این رقابت‌ها از ساعت ۷ تا۸ و وزن‌کشی از ساعت ۸ تا۸:۳۰ روز پنجشنبه ۲۸تیرماه برگزار خواهد شد. نایب‌رئیس بانوان هیئت کشتی خراسان رضوی یادآور شد: میمنت قاسم‌آبادی به‌عنوان نفر فیکس در اردوی تیم ملی کشتی کلاسیک که در یزد آغاز شده است، حضور دارد. من نیز به‌عنوان مربی تیم ملی در کنار سرمربی اوکراینی تیم ملی حضور دارم و ورزشکاران خود را برای حضور در مسابقات بین‌المللی آماده می‌کنند. 

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی