کد خبر : 85059
/ 15:29

رفتن به امارات با کی‌روش به سود ماست

سرمربی پیشین و مشهدی تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد که همکاری با کارلوس کی‌روش در جام ملت‌های۲۰۱۹ آسیا به سود تیم ملی ایران است

رفتن به امارات با کی‌روش به سود ماست

شهرآراآنلاین، سرمربی پیشین و مشهدی تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد که همکاری با کارلوس کی‌روش در جام ملت‌های۲۰۱۹ آسیا به سود تیم ملی ایران است.

حشمت مهاجرانی درباره بحث ادامه همکاری تیم ملی با کارلوس کی‌روش اظهار کرد: ما این‌همه هزینه کردیم که در جام‌جهانی به مرحله حذفی برویم، اما این اتفاق رخ نداد.

این درست است که چهار امتیاز گرفتیم، ولی این موضوع چیزی را برای تیم ملی نسبت به جام‌های گذشته تغییر نداد. شما دیدید که ژاپن به مرحله بعدی رفت و کره هم بازنده سربلندی بود. وی در ادامه تأکید کرد: توقع فوتبالی‌ها این بود که به مرحله بعدی برویم، هرچند که در گروه سختی هم قرار داشتیم. ما اگر سبک بازی‌مان را تغییر می‌دادیم، شانس رفتن به مرحله حذفی را داشتیم و حالا معتقدم که کارمان برای جام ملت‌های آسیا خیلی سخت‌تر از جام‌جهانی است. ما باید اردوها و بازی‌های قوی‌تری داشته باشیم تا در این جام به هدفمان برسیم.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به بحث ادامه همکاری با کارلوس کی‌روش ادامه داد: این موضوع به فدراسیون و خود کی‌روش مربوط است. اگر او خواهان دستمزد بیشتر نیست، بهتر است با این مربی در جام ملت‌ها شرکت کنیم و با کی‌روش به امارات برویم. به‌هرحال او نسبت به فوتبال ایران و خصوصیات بازیکنان ایران آشنایی دارد و ما برای این تجربه به اندازه کافی هزینه کرده‌ایم.   

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی