کد خبر : 85143
/ 07:13

«دوربرگردان» شهرداری مشهد برای معتادان

فرهنگ‌سرای قرآن و عترت مشهد روز گذشته میزبان جشن ویژه معتادان کمپ ترک اعتیاد اجباری ماده ١۶ بود که در دو نوبت صبح و عصر ویژه بانوان و آقایان و با میزبانی شهرداری منطقه ٣ و مشارکت مؤسسه فرهنگی شهرآرا برگزار شد.

«دوربرگردان» شهرداری مشهد برای معتادان

به گزارش شهرآراآنلاین، مدیر منطقه ٣ شهرداری با اعلام این مطلب اظهار کرد: این جشن که با عنوان «دوربرگردان» برگزار شد، پاسخی به تأکید شهردار مشهد مبنی بر پهن‌شدن چتر خدمت‌رسانی شهرداری برای همه اقشار جامعه بود که این موضوع با دعوت از افرادی که در کمپ‌های ترک اعتیاد ماده ١۶ حضور دارند، به نحو مقتضی پاسخ داده شد.

مجتبی زمانیان وحیدی با بیان اینکه بیش از ۴۵٠ نفر از معتادانِ در حال ترک کمپ‌های خُلق‌آباد و اکبرآباد در این مراسم حضور داشتند، افزود: هدف از اجرای چنین برنامه‌ای، توجه بیشتر به اقشار ضعیف جامعه و تغییر نگرش عامه مردم نسبت به این اقشار و همچنین سهیم کردن آنان در برنامه‌های متنوع فرهنگی و تفریحی شهر مشهد بود.

 شادی و نشاط حق همگان است

مدیر اجتماعی و امور مناطق شهرداری مشهد نیز در این مراسم، با اشاره به ضرورت تقویت زیربناهای فرهنگی و تفریحی در بین همه اقشار جامعه گفت: برگزاری این برنامه با این وسعت از سوی شهرداری مشهد نمایانگر این است که شادی و نشاط حق همگان است و باید بین همه شهروندان با بهترین کیفیت تقسیم شود. رضا دانایی سیج سیاست کلی شهرداری را ایجاد امید برای همگان اعلام و بیان کرد: شعار شهرداری و شورای شهر پنجم مشهد، گسترش امید و زندگی در شهر است و این رویکردی است که در عمده برنامه‌های اجتماع محور دنبال می‌شود و در پی آن هستیم که این محوریت را در تمام شئون شهر گسترش دهیم.

معاون امور پیشگیری اداره کل بهزیستی خراسان رضوی نیز در این مراسم با ابراز خرسندی از ورود شهرداری به حوزه‌های مرتبط با اقشار فراموش شده جامعه گفت: از شهردار مشهد و مجموعه مدیریت شهری سپاسگزاریم که دید باز و مناسبی نسبت به معضلات جامعه دارند و در نخستین گام برنامه‌ای چنین شاد و دلنشین را برای معتادان در حال ترک موسوم به ماده ١۶ برگزار کرده‌اند.

 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی