• خانه
  • سیاسی
  • نوبخت درخواست کناره گیری از همه مسئولیت هایش را دارد
کد خبر : 85272
/ 12:21

نوبخت درخواست کناره گیری از همه مسئولیت هایش را دارد

رئیس‌سازمان برنامه و بودجه گفت: درخواست کناره‌گیری از همه مسئولیت‌های دولتی را تقدیم رئیس‌جمهور کردم.

نوبخت درخواست کناره گیری از همه مسئولیت هایش را دارد

به گزارش شهرآرا آنلاین و به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درخصوص احتمال برکناری وی از دولت، گفت: بعد از اینکه نابسامانی هایی به وجود آمد و مردم دچار مشکل شدند انتظار و مطالبه مردم این بود که وضعیت بازار ارز بهبود پیدا کند و این با ترمیم و تغییر کابینه همراه دانسته شد. نوبخت با تاکید بر اینکه باید بیش از هرچیز نگران مردم باشیم، گفت: با صمیمیت می گویم که امروز وقت تسویه حساب سیاسی نیست.
سخنگوی دولت با بیان اینکه می‌خواهم به تدریس در کلاس درس بپردازم، اظهار کرد: من از باب اینکه دست آقای رئیس‌جمهور باز باشد و احتمال اینکه یک در هزار وضعیت با تغییر من بهتر شود، آمادگی دارم از دولت کنار بروم. برخی فعالان سیاسی اگر رضایت خدا را در نظر نمی‌گیرند، حداقل مراعات مردم را بکنند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: آقای روحانی بیش از ۳۰ سال است که من را می‌شناسد. سازمان برنامه و بودجه و تعیین رئیس آن مربوط به رئیس‌جمهور است و اینکه می‌گویند باید رئیس این سازمان مستقل باشد عجیب است. به هرحال تاکنون که من نتوانسته‌ام رئیس جمهور را در این زمینه راضی کنم و باید خود ایشان تصمیم گیرند.
 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی