• خانه
  • ورزشی
  • برنامه‌های وزیر ورزش و جوانان د‌ر سفر به مشهد
کد خبر : 85672
/ 10:44

برنامه‌های وزیر ورزش و جوانان د‌ر سفر به مشهد

وزیر ورزش و جوانان امروزمهمان خراسانی هاست و قرار است طی سفری که به استان مان دارداز چند پروژه ورزشی دیدن کند و چند پروژه دیگر را هم افتتاح نماید.

برنامه‌های وزیر ورزش و جوانان د‌ر سفر به مشهد

شهرآراآنلاین، وزیر ورزش و جوانان امروزمهمان خراسانی هاست و قرار است طی سفری که به استان مان دارداز چند پروژه ورزشی دیدن کند و چند پروژه دیگر را هم افتتاح نماید.

مسعود سلطانی‌‌فرو هئیت همراهش امروزچهارشنبه  ساعت 15 به مشهد می رسند و در اولین برنامه خود ساعت 18 به همراه شهردار مشهد مهندس تقی زاده خامسی مجموعه ورزشی نشاط و زندگی را  واقع در بولوار سید رضی مشهد را افتتاح خواهد کرد.

عملیات ساخت این مجموعه از سال 1394 آغاز شده و وزیر ورزش پیش از این هم یک بار از روند اجرایی این پروژه دیدن کرده بود.مسعود سلطانی فر در ادامه سفر خود به استان خراسان رضوی و شهر مشهد روز پنجشنبه مجموعه موج‌های آبی ویژه بانوان را افتتاح خواهد کرد.

افتتاح خانه کاراته در مجموعه ورزشی کوثر برنامه بعدی وزیر در مشهد است که بازهم در حوزه بانوان رقم می خورد. سلطانی‌فر همچنین از چند مجموعه ورزشی نیمه‌کاره در مجموعه‌های مختلف ورزشی شهر مشهد بازدید خواهد کرد تا روند ساخت آن‌ها را پیگیری کند.

حضور اختتامیه مسابقات فوتسال محلات مشهد هم از دیگر برنامه های وزیر است . او همچنین عصر پنجشنبه با سفر به دو شهرستان فریمان و تربت جام، چند پروژه ورزشی این دو شهرستان را نیزافتتاح می‌کند. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی