کد خبر : 85673
/ 11:33

مشکی ‌پوشان با سرعت جلو می رود

از بستن قرارداد با بازیکنان مشهدی تاتغییر زمان بازی اول تیم

مشکی ‌پوشان با سرعت جلو می رود

طاری بخش – شهرآراآنلاین، تیم فوتبال مشکی‌پوشان مشهد که به‌تازگی تمرینات خود را آغاز کرده است و قرار بود در هفته اول رقابت‌های لیگ یک به مصاف تیم نفت تهران برود، گویا با خوش‌شانسی روبه‌رو شده است و بنا بر اعلام سازمان لیگ فوتبال، قرار است بازی‌های خود را چند روز دیرتر از تیم‌های دیگر آغاز کند.

علی حنطه که همچنان تیمش را یک‌نفره و بدون دستیار تمرین می‌دهد‌، قرار است امروز دستیاران مدنظرش برای حضور روی نیمکت این تیم را معرفی کند. این در شرایطی است که تغییر برنامه سازمان لیگ برای بازی هفته اول این تیم مقابل نفت تهران با توجه به دیر آغاز شدن تمرینات آن و فاصله نزدیک تا شروع رقابت‌ها قطعا می‌تواند کمک بیشتری به این تیم در جهت آماده‌سازی فوری بازیکنان کند. بر این اساس، دیدار نفت تهران و مشکی‌پوشان که قرار بود 20 مرداد‌ماه در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شود به روز دوشنبه 22 مردادماه تغییر کرد.

خبر دیگر درباره تیم مشکی‌پوشان اینکه بستن قرار داد بازیکنان این تیم نیز از دیروز آغاز شده است و اولین نفری که قرار‌داد خود را با این تیم تمدید کرد حسین بادامکی کاپیتان آن بود. قرار است بادامکی از امروز و به صورت رسمی در تمرینات تیم مشکی‌پوشان شرکت کند.در کنار بادامکی، قرارداد افراد دیگری همچون محمدحسن عین افشار، عماد وظایفی و امیرحسین صالحی نیز تمدید شد.

همچنین باشگاه مشکی‌پوشان با نفراتی همچون بهروز افشار، سالار افراسیابی، علیرضا جلیلی و محمدرضا کاوه که فصل پیش در تیم‌های دیگر بازی می‌کردند قرارداد بست و آن‌ها را به خدمت گرفت. در تمرین دیروز تیم مشکی‌پوشان مشهد، مجید جلالی‌‌‌فر، وحید فارغ، جواد ضیغمی، منصور توحیدیان، مهدی حسینی و کریم ابراهیمی نیز حضور داشتند که گفته می‌شود برخی از این نفرات امروز قرارداد خود را با این تیم امضا خواهند کرد.

علی حنطه، سرمربی تیم، هم روز گذشته به صورت رسمی قرار‌داد خود را با این باشگاه به امضا رساند. نقل و انتقالات دیروز باشگاه مشکی‌پوشان امروز هم ادامه خواهد داشت. این در حالی است که این باشگاه به دلیل پرونده‌های مالی‌ای که در کمیته انضباطی و تعیین وضعیت فدراسیون دارد‌، با مشکل ‌ثبت نشدن قرارداد همراه است وبه این علت ممکن است تیم مشکی‌پوشان را که همین ابتدای لیگ به دلیل جریمه فیفا با یک امتیاز منفی روبه‌رو کرده است‌، باز هم بیشتر درگیر حواشی کند.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی