کد خبر : 85675
/ 12:10

فعلا با نام هیئت فوتبال خراسان رضوی!

فوتسال بانوان در هفته اول لیگ برتر بدون حامی مالی به میدان می‌رود

فعلا با نام هیئت فوتبال خراسان رضوی!

شهرآراآنلاین، درحالی‌که گفته می‌شد به احتمال زیاد تیم فوتسال بانوان امسال تحت حمایت باشگاه پدیده خراسان در لیگ برتر بانوان به میدان می‌رود، اما نماینده استان روز جمعه 19مردادماه در حالی در شیراز به میدان می‌رود که نام هیئت فوتبال خراسان بر روی این تیم است.  روز گذشته پس از مدت‌ها بی‌خبری از تعیین‌تکلیف نماینده فوتسال بانوان در لیگ برتر، اعلام شد امتیاز تیم در اختیار هیئت فوتبال خراسان قرار گرفته است و با ورود هیئت به قضیه و با حمایت آن به بستن تیم اقدام کرده‌اند.

تنهاموضوعی که هنوز مشخص نشده بود، نام و اسپانسر تیم بود که برادران، رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی، روز گذشته از چندین باشگاه برای حمایت از تیم فوتسال بانوان نام برد.

دراین‌میان نام باشگاه‌های فرش‌آرا، پدیده و فدک‌الزهرا وجود داشت، ولی باشگاه پدیده از بیشترین احتمال برای حمایت از تیم فوتسال بانوان برخوردار بود. سه‌شنبه‌شب نیز جلسه‌ای درهمین‌زمینه با حضور نمایندگان هیئت و باشگاه پدیده برگزار شد، اما گویا بی‌نتیجه بوده است و حداقل در بازی نخست، حامی مالی جدید مشخص نیست.

مهدی برادران، رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی، درباره این موضوع اظهار کرد: هنوز با هیچ باشگاهی به نتیجه نرسیده‌ایم. باشگاه پدیده نیز مشکلات خاص خود را دارد و باید ببینیم در هفته آینده چه اتفاقی در این زمینه رقم خواهد خورد و تصمیم خواهیم گرفت. وی ادامه داد: چیزی که برای ما مهم بود، بحث ثبت قرارداد بازیکنان تیم بود که قراردادها ثبت شد و روز گذشته نیز دیدار تدارکاتی دختران استان با پیروزی 5بر0 به پایان رسید.

امیدواریم نخستین دیدار این تیم که در شیراز برگزار می‌شود، با کسب سه امتیاز همراه باشد. آنچه مشخص بوده، این است که باشگاه پدیده خراسان درحال‌حاضر با مشکلات مالی و بدهی‌های زیادی روبه‌روست و در همین هفته‌های ابتدایی لیگ با چندین مانع روبه‌رو شد؛ تاجایی‌که شهرداری مشهد برای حل این مشکلات ورود کرده و بخشی از آن حل شده است تا این تیم بتواند به میدان برود. حالا با این وضعیت، شاید ورود پدیده به بحث تیم‌داری در حوزه بانوان با حواشی روبه‌رو شود یا امکان‌پذیر نباشد.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی