• خانه
  • سیاسی
  • نقد با واژگان غیرمتعارف اتفاقی ناخوشایند است
کد خبر : 85677
/ 14:58
معاون فرهنگی سپاه امام رضا(ع):

نقد با واژگان غیرمتعارف اتفاقی ناخوشایند است

معاون فرهنگی سپاه امام رضا(ع) در واکنش به اتفاقات اخیر در فضاهای مجازی و هتاکی به رئیس شورای اسلامی شهر مشهد از سوی برخی افراد اظهارداشت: : یک اتفاق ناخوشایندی در فضای فعالان سیاسی کشورمان افتاده، که آن هم این است زمانی که می خواهند یکدیگر را نقد کنند از هر واژگان نامتعارف و ادبیات پایینی استفاده می کنند.

نقد با واژگان غیرمتعارف اتفاقی ناخوشایند است

نجمه سرباز- محمد حسین زاده در جریان بازدید از روزنامه شهرآرا در گفتگو با شهرآراآنلاین، خاطرنشان کرد: زمانی که بزرگان سیاسی کشور فضا را رعایت نمی کنند، دیگر راه جوانانی که در این عرصه فعالیت می کنندد، دچار این نقص می شود.
وی گفت: فقط می خواهم مثالی بزنم از یک مقاله ای که در جایی خواندم، لیست اتهامات و توهین هایی که شخص اول اجرائی کشور به منتقدان خود کرده بودند، فکر کنم 600 مورد را رد کرده بود. من معتقدم وقتی یک نفردر راس، اینطور صحبت می کند قطعا جوانانی که علاقمند به سرنوشت کشورشان باشند از این الهام می گیرند.
وی با تاکید بر اینکه اگر همواره به ادبیات رهبر انقلاب در تمام این سالهای مختلف که سخنرانی ها یا حتی موضع گیریهای مختلفی که داشتند، انصافا اشدها علی الکفار و رحما بینکم بودند،ادامه داد: خب بقیه مسئولان باید این را یادبگیرند و استفاده بکنند و آن را سرلوحه کار خود قرار دهند.
معاون فرهنگی سپاه امام رضا(ع) اظهارداشت:نکته بعدی این است که رسانه ها باید تلاش کنند که این اتفاقات کمرنگ شود، نه اینکه با استفاده از فرصتی که در رسانه و تیتر و عکس دارند،این قضیه را شیوع دهند.
وی تاکید کرد: وظیفه رسانه ها همگرایی است.رسانه ای مثل شهرآرا در مشهد که در سطح محلی و شهری کار می کند باید تلاش کند تا به سمت همگرایی جریانات مختلف در شهر رود و اگر هم نکته ای و اتفاقی بوده برود به سمتی که مراسم آشتی کنان برقرار کند 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی