• خانه
  • ورزشی
  • فدراسیون، رئیس هیئت والیبال استان را کنار گذاشت
کد خبر : 85692
/ 10:48

فدراسیون، رئیس هیئت والیبال استان را کنار گذاشت

نارضایتی های گسترده از عملکرد حسین زاده کار دست او داد

فدراسیون، رئیس هیئت والیبال استان را کنار گذاشت

مژده رنگیان – شهرآراآنلاین، رئیس هیئت والیبال خراسان رضوی را درحالی فدراسیون از سمتش برکنار کرده است که خودش می‌گوید هیچ اطلاعی از این موضوع نداشته و روی سایت فدراسیون خبر برکناری خود را دیده است. محمدرضا حسین‌زاده که دوران پرالتهابی در جامعه والیبال داشت، در روزهای پایانی سال95 با انتخاب اکثریت اعضای مجمع به ریاست هیئت والیبال رسید. او که در مدت حضورش در این هیئت، قول‌هایی برای تیم‌داری در لیگ برتر داده بود، نتوانست به وعده‌های خود عمل کند تا رضایت جامعه والیبال ناگهان به نارضایتی تبدیل شود. بعد از برکناری عجیب حسین‌زاده حالا مهدی نیکویی، به‌عنوان سرپرست جدید معرفی شده است. او برادر حمید نیکویی، رئیس هیئت سوارکاری خراسان رضوی، است که سابقه حضور در ورزش را ندارد و گویا دلیل این انتخاب، حضور وی در حوزه صنایع و امید به حضورش به‌عنوان حامی‌ مالی برای تیم‌داری در لیگ برتر است.

زارعی: حسین‌زاده به وعده‌هایش عمل نکرد

 معاون ورزشی اداره‌کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی درباره برکناری رئیس هیئت والیبال گفت: حسین‌زاده به‌دلیل وعده‌هایی که در مجمع داده بود و در این مدت به آن‌ها عمل نکرده بود و درنتیجه موجب نارضایتی و شکایت ورزشکاران و اعضای مجمع هیئت والیبال استان شده بود، درنهایت  توسط فدراسیون برکنار شد  و مهدی نیکویی به عنوان  سرپرست جدید معرفی گردید.

حسین‌زاده: روی سایت فدراسیون دیدم برکنار شده‌ام!

محمدرضا حسین‌زاده که تا سه روز پیش به‌عنوان رئیس هیئت والیبال استان حضور داشت، درباره خبر برکناری خود گفت: من پیش از این استعفا یا کناره‌گیری نکرده بودم، زیرا دلیلی نداشت که چنین تصمیمی‌ بگیرم و درحال انجام امور هیئت بودم اما در دوسه روز گذشته تنها یک خبر بر روی سایت فدراسیون والیبال دیدم که براساس آن، نام سرپرست جدید هیئت استان اعلام شده بود.

وی ادامه داد: این درحالی بود که فدراسیون نه نامه‌ای درباره برکناری به من داده و نه تماسی گرفته شده بود  و نه ابلاغی در این‌باره به دستم رسیده بود. پیش از این نیز اخطار، توبیخ، شکایت یا درخواستی برای پاسخ‌گویی درباره مشکلات احتمالی به دست بنده نرسیده بود و خودم از چنین خبری غافلگیر شدم. ای کاش چنین تصمیمی‌ به‌صورت بهتری به شخص رئیس هیئت اعلام می‌شد تا بی‌احترامی‌ نشود. این برکناری هر دلیلی داشت، باید پیش از این به من اعلام می‌شد تا فرصتی برای پاسخ‌گویی و دفاع داشته باشم. حسین‌زاده درباره اینکه بیشترین مطالبه جامعه والیبال استان حضور در لیگ برتر بوده است، گفت: من تنها 18ماه است که در هیئت حضور دارم اما چهار سال است که مشهد نتوانسته است تیمی‌ را راهی لیگ برتر مردان کند و این مشکل از گذشته وجود داشته است. ما نیز تلاش خود را کردیم. تیم‌داری جزو وظایف هیئت نبود، با این حال تیمی را درست کردیم که متاسفانه سهمیه نداشتیم. در زمان مجمع و شروع ریاستم داورزنی قول حمایت و امتیاز حضور در لیگ برتر را بیان کرد اما در آن زمان این امتیاز به گنبد داده شد و ما نتوانستیم نماینده‌ای در لیگ برتر داشته باشیم.

رئیس برکنارشده هیئت والیبال استان تصریح کرد: مشکل اصلی این رشته در استان، این بود که جامعه والیبال از نظر فکری به حد اعلا نرسیده بود. اکنون هم گروه‌های مختلفی اظهارنظر می‌کنند که هرکدام دیگری را قبول ندارند یا اینکه هیچ‌گاه برنامه‌ای برای بهتر شدن شرایط والیبال پیشنهاد نکرده و تمایلی برای کمک کردن نداشته‌اند. وی با بیان اینکه از عملکرد خود در این مدت رضایت دارم، اظهار کرد: در این مدت لیگ‌های استان در بخش بانوان و آقایان فعال شد. مسابقات به بهترین شکل برگزار شد و در بخش استعدادیابی توانستیم اقدامات خوبی انجام دهیم. بانوان در این مدت رشد 100درصدی داشتند و دو تیم راهی سوپرلیگ بانوان کشور شدند، حتی در همین زمان که رئیس برکنارشده هستم، درحال تامین منابع مالی برای تیم‌های دختران استان به‌منظور حضور در مسابقات کشوری امید و جوانان هستم، درحالی‌که دیگر مسئولیتی در این حوزه ندارم. ای کاش کسانی که انتقاد داشتند یا مخالف بودند، دلایل خود را اعلام می‌کردند تا من نیز اطلاع پیدا می‌کردم!

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی