• خانه
کد خبر : 85694
/ 13:35

تیم بانوان هیئت فوتبال استان به شیراز رفت

برای حضور در هفته اول مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان کشور

تیم بانوان هیئت فوتبال استان به شیراز رفت

شهرآراآنلاین، هفته اول مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان ایران از امروز در سراسر کشور آغاز می شود و نماینده خراسان رضوی در اولین بازی خود باید به مصاف تیمی از استان فارس و شهر شیراز برود.

نماینده استان که سال گذشته تحت عنوان مشکی پوشان در این مسابقات شرکت کرده بود امسال با عنوان هیئت فوتبال خراسان رضوی در لیگ حاضر می شود و فردا در نخستین بازی خود به مصاف پویندگان فجر شیراز خواهد رفت. این بازی طبق اعلام برنامه فدراسیون ساعت 10 صبح فردا جمعه در شیراز برگزار خواهدشد.

نماینده خراسان رضوی در شرایطی مهیای این بازی شد که دیروز در آخرین لحظات لیست نفرات این تیم تکمیل شد وبازیکنان صبح امروز از طریق فرودگاه هاشمی نژاد به شیراز پرواز کردند. روز گذشته در آخرین جلسه تمرین این تیم پیش از اعزام به شیراز رویاکلاتی بازیکن ارزنده و کلیدی فصل گذشته  تیم به ترکیب بانوان اضافه شد تا این تیم با قدرت بیشتری راهی مسابقات شود. این در حالی است که بانوان مشهدی در مقایسه با  سال گذشته با از دست دادن شش هفت بازیکن غیر بومی و سر مربی خود کاملا چهره بومی به خود گرفته اند.این موضوع باعث شده ترکیب تیم علاوه بر بومی شدن  با کاهش میانگین سنی بازیکنان که اغلب بین 17 تا 20 سال دارند  چهره جدیدی به خود  بگیرد و جوان تر شود.

سر مربی این تیم امسال زهرا بدلی و کاپیتان تیم مریم رضا پور است. محدثه وظیفه دان سرپرست و حمیرا شجاعی مدیر این تیم  است. مربی بدن‌ساز این تیم هم چون سال گذشته سولماز عظیمیان است . ضمن اینکه  مسئولیت مدیریت رسانه ای تیم بانوان هئیت فوتبال هم برعهده مژده رنگیان گذاشته شده است. نماینده خراسان رضوی در هفته دوم این مسابقات میزبان تیم نامی نو است. 

 
 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی