کد خبر : 85697
/ 14:40

تبریز آخرین حضور خداداد در سپیدرود؟

دیروز اعضای باشگاه سپیدرود به‌دلیل بدهی ۲۶میلیونی به هتل محل اقامت بازیکنان تیم در تهران به‌سختی توانستند هتل را ترک کنند و راهی تبریز شوند

تبریز آخرین حضور خداداد در سپیدرود؟

شهرآراآنلاین، اتــــفاقات عجیب‌وغریب باشگاه سپیدرود رشت همچنان ادامه دارد. دیروز اعضای باشگاه سپیدرود به‌دلیل بدهی ۲۶میلیونی به هتل محل اقامت بازیکنان تیم در تهران به‌سختی توانستند هتل را ترک کنند و راهی تبریز شوند.

آن‌ها به‌دلیل اینکه صاحب هتل مدارکشان را نمی‌داد مگر اینکه تسویه‌حساب کنند(!) پروازشان به تبریز را از دست دادند و مجبور شدند با اتوبوس به این شهر بروند. با لغو شدن پرواز سپیدرودی‌ها، خداداد عزیزی که از وضعیت پیش‌آمده ناراحت شده بود و نمی‌خواست بگذارد تیمش با اتوبوس به تبریز برود، استعفای خود را نوشت اما بعد از درخواست بازیکنان از او، این استعفا را پاره کرد و گفت که فقط در بازی مقابل گسترش فولاد روی نیمکت این تیم می‌نشیند و بعد از بازی در تبریز این باشگاه را ترک می‌کند.

سپیدرودی‌ها درنهایت با کمک مسئولان استان گیلان و پرداخت هزینه‌های هتل، توانستند با یک اتوبوس و چند ماشین شخصی، بعد از پنج ساعت معطلی در هتل محل اقامتشان، به‌سمت تبریز بروند اما خداداد ظاهرا در تصمیم خودش جدی است و نمی‌خواهد دیگر با این تیم بماند. شاگردان خداداد عزیزی امروز(پنجشنبه) در چارچوب هفته سوم لیگ برتر از ساعت۱۸:۱۵ به مصاف گسترش فولاد تبریز خواهند رفت.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی