کد خبر : 85785
/ 00:40

واگذاری جایگاه‌های سی‌‌ان‌جی در قالب مزایده

معاون اقتصادی شهرداری مشهد از برگزاری مزایده به منظور واگذاری جایگاه‌‌های سی‌ان‌جی به بخش خصوصی خبر داد.

واگذاری جایگاه‌های سی‌‌ان‌جی در قالب مزایده

شهرآرا آنلاین - رضا خواجه نائینی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرآرا اظهار کرد: از هشت سال قبل، مدیریت جایگاه‌های سی‌ان‌جی به شهرداری‌ها واگذار شده است و اکنون ۳۲ جایگاه مشهد در اختیار شهرداری قرار دارد.

وی افزود: این تعداد جایگاه سی‌ان‌جی با هدف برون‌سپاری حداکثری و شفاف‌سازی در واگذاری امور، در قالب ۱۶ بسته به مزایده گذاشته شده است.

معاون اقتصادی شهرداری مشهد با اشاره به برگزاری چند دوره مزایده برای واگذاری جایگاه‌های سی‌‌ان‌جی به بخش خصوصی بیان کرد: در دوره جدید مدیریت شهری، تلاش کردیم با تعامل بیشتر با بخش خصوصی، زمینه واگذاری این جایگاه‌ها به سرمایه‌گذاران را فراهم کنیم.

خواجه نائینی ادامه داد: مزایده واگذاری جایگاه‌های سی‌ان‌جی به بخش خصوصی از روز گذشته کلید خورده است و تا مرداد ادامه می‌یابد. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، پاکت‌های مناقصه سوم شهریور بازگشایی خواهد شد.وی با بیان اینکه شفافیت از شعارهای اصلی شورای شهر و شهرداری مشهد در دوره فعلی مدیریت شهری است، اظهار کرد: همه شرکت‌های واجد شرایط دارای مجوز شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی می‌توانند تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه، ۳۰ مرداد ۹۷، اسناد مزایده را تحویل دهند. 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی