کد خبر : 85788
/ 08:06
از ٢روز گذشته توزیع بنزین سوپر در مشهد متوقف شده است

تا اطلاع ثانوی بنزین سوپر نداریم !

«یک هفته است که بنزین سوپر در جایگاه‌های عرضه سوخت مشهد توزیع نمی‌شود. جایگاه‌داران می‌گویند بنزین، سوپری نیست که عرضه کنند.

تا اطلاع ثانوی بنزین سوپر نداریم !

بیجاری-شهرآراآنلاین، مشکل اینجاست که برخی ماشین‌ها فقط باید بنزین سوپر استفاده کنند و در غیر این‌صورت به موتور ماشین آسیب وارد می‌شود.» این پیامک بخشی از گلایه شهروندان درباره نبود بنزین سوپر در جایگاه‌های سوخت است.

امین شکوهی یک شهروند دیگر مشهدی نیز در تماس با روزنامه گفت: از ١٠ روز گذشته به تمام جایگاه های سوخت مشهد مراجعه کردم اما بنزین سوپر نداشتند.

در کل کشور بنزین سوپر نیست

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران استان خراسان‌ رضوی با اعلام این خبر که تولید بنزین سوپر در کل کشور دچار مشکل شده است، می‌افزاید: در جایگاه‌های مشهد هم به‌تبع جایگاه‌های کشور این بنزین وجود ندارد.قاسم کامران‌فر می‌افزاید: از دو روز گذشته عرضه بنزین سوپر در جایگاه‌های مشهد متوقف شد. این در حالی است که جایگاه‌های کشور یک هفته است این مشکل را دارند.

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران استان خراسان‌ رضوی ادامه می‌دهد: شرکت نفت هم تمام بنزین سوپر مخازن خود را به ‌جایگاه‌ها منتقل کرده است و در انبارهای شرکت نفت هم این نوع بنزین وجود ندارد.

در مشهد بنزین سوپر داریم

با وجود این اظهارات، مسئول روابط‌عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان‌ رضوی در واکنش به اظهارات شهروندان، بیان می‌کند: این ادعا صحت ندارد و بنزین سوپر طبق روال هر روز به‌اندازه ١۵٠هزار لیتر در جایگاه‌های شهر عرضه می‌شود.

سیدجعفر قائمی‌طلب اضافه می‌کند: بنزین سوپر را همه جایگاه‌ها عرضه نمی‌کنند و فقط برخی جایگاه‌های خاص براساس تشخیص شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و باتوجه‌به مصرفی که دارند، به مردم می‌فروشند.

مسئول روابط‌عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان‌ رضوی با بیان اینکه در بین جایگاه‌های مختلف پنج جایگاه هر روز بنزین سوپر را به مردم عرضه می‌کنند، می‌افزاید: اگر هم بنزین سوپر در جایگاه‌ها وجود نداشته باشد، به‌جای آن درحال توزیع بنزین یورو‌۴ هستیم، با این حال دوباره اعلام می‌کنم که بنزین سوپر توزیع می‌شود.

قائمی‌طلب ادامه می‌دهد: بنزین سوپر را همه مردم استفاده نمی‌کنند و در این زمینه ماشین‌های معمولی مردم نیازی به استفاده از بنزین سوپر ندارند.

وی بیان می‌کند: باتوجه‌به مراجعه مردم به جایگاه‌ها برای دریافت بنزین سوپر، جایگاه‌های عرضه‌کننده این بنزین به‌صورت چرخشی تغییر می‌کنند. نکته‌ای که وجود دارد، این است که این جایگاه‌ها براساس فروش و درخواست جایگاه‌دار مشخص می‌شود 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی