کد خبر : 85808
/ 13:03
امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان فرهنگی- اجتماعی شهرداری مشهد و خانه تشکل‌های استان

همزمان با روز تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی صورت گرفت؛

همزمان با روز تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی، تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد و خانه تشکل‌های اجتماعی استان خراسان رضوی به امضا رسید.

همزمان با روز تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی صورت گرفت؛

به گزارش شهرآراآنلاین، صبح امروز در همایش تشکل‌های مردمی خراسان رضوی که با حضور استاندار، معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهردار مشهد برگزار شد، تفاهم‌نامه‌ای با هدف همکاری مشترک و استفاده از ظرفیت و توانایی‌های خانه تشکل‌های اجتماعی استان و سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مقدس به امضا رسید.

تهیه و تدوین برنامه‌های مشترک مطابق با اهداف و ماموریت‌های طرفین و اجرای آن، همکاری و مشارکت در برگزاری همایش‌ها، سمینارها و… متناسب با اهداف مورد نظر، بهره‌مندی مناسب طرفین از ظرفیت‌ها سرمایه‌های انسانی تجربیات و دستاوردهای علمی یکدیگر، تهیه و تدوین برنامه‌های محله محور و اجرای آن در محلات منتخب در صورت نیاز و مشارکت در ایجاد و راه‌اندازی کمپین‌های مردمی از جمله تعهدات طرفین در این تفاهم‌نامه خواهد بود.

لازم به ذکر است همکاری‌های متقابل دیگری نیز در چهارچوب این تفاهم‌نامه بین سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مقدس و خانه تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی خراسان رضوی انجام خواهد شد 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی