کد خبر : 85817
/ 00:20

خط و نشان شهردار برای کار چاق کن ها

تقی زاده خامسی در اولین جلسه شورای اداری شهرداری مشهد بر پاسخ‌گویی قانع کننده به مردم و جلوگیری از زد و بندهای اداری تاکید کرد.

خط و نشان شهردار برای کار چاق کن ها

شهرآرا آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، شهردار مشهد خطاب به مدیران عالی شهرداری گفت: نمی‌توان تحمل کرد عوارض را به کارکنانی بدهیم که کار مردم را انجام نمی‌دهند.

قاسم تقی‌زاده‌ خامسی‌ عصر روز گذشته در اولین جلسه شورای اداری شهرداری مشهد در دوره مدیریت جدید که با حضور ۸۰ نفر از مدیران عالی شهرداری تشکیل شد اظهار کرد: در ۱۰ ماه گذشته، شورای اداری تشکیل نشده است. تعداد زیادی از مدیران دراین‌باره انتقاد کرده بودند که حق آن‌هاست اما آن‌هایی که در این مدت با روش کار من آشنا شده‌اند می‌دانند که اصولا جلساتی را برگزار می‌کنم که برای مردم یا کارکنان مفید باشد.

وی با بیان اینکه از جلسات بی‌نتیجه پرهیز می‌کند افزود: امروز نیز برای اطلاع از کاری که طی ۱۰ ماه گذشته دنبال می‌کردیم به تشکیل شورای اداری اقدام کردیم تا نمودار جدید سازمانی شهرداری مشهد را به اطلاع مدیران برسانیم.

 

نمی‌توان تحمل کرد که مردم از شهرداری ناراضی باشند

شهردار مشهد تصریح‌ کرد: منابع مالی شهرداری و پرداختی به کارکنان از محل عوارضی است که مردم می‌پردازند. لذا به هیچ وجه نمی‌توان تحمل کرد که مردم از شهرداری پاسخی نگیرند و ناراضی باشند. واقعیت این است که ما برای خدمت به مردم استخدام شده‌ایم، نه گره انداختن در کار آن‌ها.

تقی‌زاده خامسی ادامه‌ داد: به مدیران تأکید می‌کنم بازرسی و حراست را بازوی خود بدانند تا کارکنانی را که کار مردم را راه‌ می‌اندازند تشویق و کارکنان مشکل‌ساز را به روش اداری تنبیه کنند.

وی با بیان اینکه «اگر ما هزاران خدمت در شهر انجام دهیم ولی مردم نتوانند در شهرداری پاسخ درستی بگیرند همه این راه باطل است.» اظهار کرد: لذا باید پاسخی قانع‌کننده‌ به مردم داد. نمی‌شود کار مردم به دفاتر خارج از شهرداری ارجاع داده شود و با زد و بند، اوضاع به کام افرادی شود که هیچ رابطه‌ای با شهرداری ندارند.

 

برخی به نام شهرداری منطقه یا مدیران وجه ‌دریافت می‌کنند

وی افزود: خبرهایی می‌شنوم که افرادی در خارج از شهرداری به نام شهرداری منطقه ‌یا مدیران ذی‌ربط وجوهی ‌دریافت می‌کنند در حالی که هیچ رابطه‌ای بین آن‌ها نیست.

شهردار مشهد تأکید کرد: حوزه برنامه‌ریزی و شهرسازی طوری برنامه‌ریزی کند که بیشتر کار مردم در فضای مجازی انجام شود تا عده‌ای معدود نتوانند کارکنان زحمت‌کش شهرداری مشهد را زیر سؤال ببرند. 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی