کد خبر : 85854
/ 08:15

مددجویان کمیته امداد در برخی شهرستان‌ها خانه‌دار می‌شوند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: تا پایان سال ٩٧ در برخی شهرستان‌های استان مددجوی فاقد مسکن نخواهیم داشت.خرید و ساخت هزار و ۳۴۲ باب مسکن شهری و سه هزار و ۶۵۸ واحد مسکن روستایی در راستای برنامه شاخص امسال کمیته امداد استان در حوزه مسکن مددجویان تحت حمایت مبنی بر ساخت و خرید پنج هزار واحد مسکن با مشارکت خیران موضوعی است که چندی پیش حبیب‌ا... آسوده مطرح کرده بود.

مددجویان کمیته امداد در برخی شهرستان‌ها خانه‌دار می‌شوند

سارا رنگیان-شهرآراآنلاین، او اعتبار مورد نیاز برای کمک به خانه‌دار شدن همه مددجویان تحت حمایت این نهاد را ۲۵۰ میلیارد تومان اعلام کرد و در گفت‌وگو با شهرآرا از اختصاص ۶/۴ درصد از کمک‌های مردم خراسان‌ رضوی به مسکن نیازمندان ‌خبر داد.
آسوده با بیان اینکه مشارکت مردم با کمیته امداد در سه‌ ماه نخست امسال ۴۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بود اظهار کرد: یک میلیارد و ۹۴۶ میلیون تومان از مشارکت نیکوکاران به کمیته امداد استان در قالب طرح رضوان و کمک به تأمین مسکن نیازمندان جذب ‌شده است.او همچنین از رشد ۳۸۸ درصدی کمک نیکوکاران در سه‌ ماه نخست سال ٩٧ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد و افزود: میزان کمک خیران به کمیته امداد در سه‌ ماه ابتدای سال گذشته ۳۹۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بوده
است.  
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی