کد خبر : 85989
/ 10:49
یک نزاع دوستانه دیگر در مشهد خون به پا کرد

حمله به شاهرگ رفاقت

در پی دعوای خونین چند رفیق در مشهد، جوانی ٢٠ساله بر اثر اصابت چاقو بر ناحیه گردن جانش را از دست داد.

حمله به شاهرگ رفاقت

محمدجوادابوعطا-شهرآراآنلاین،  تلفن بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد که به صدا درآمد، فردی از آن سوی خط پس از اعلام اسم و رسمش خبر ناگوار جان باختن یک جوان ٢٠ساله را به قاضی علی اکبر احمدی نژاد اعلام کرد.

فرد تماس گیرنده در پاسخ به سؤالات دقیق مقام قضایی اعلام کرد: «ساعتی قبل بدن نیمه جان پسری جوان به بیمارستان شهید هاشـــمی نـــژاد منتقل شد و اعلام کردند که در یک دعوا چاقو به گردنش اصابت کرده است. عملیات احیا نیز جواب نداد و این پسر جوان جانش را از دست داد.»

با اعلام پرونده مرگ مشکوک، قاضی احمدی نژاد شبانه به بیمارستان هاشمی نژاد مشهد رفت و تحقیقات درباره هویت این فرد و علت مرگ آغاز شد.

در ادامه پس از بررسی های میدانی مشخص شد که این فرد در اثر اصابت چاقو بین کتف و گردن، دچار جراحت مرگ باری شده و با وجود تلاش کادر درمانی اورژانس، او کشته شده است.

با گشوده شدن پرونده جنایی پیش روی بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، دامنه بررسی ها به منطقه پنج تن مشهد که این جنایت در آنجا رخ داده بود، کشیده شد.

قاضی احمدی نژاد برای بررسی پرونده و دستگیری مظنونان راهی منطقه پنج تن شد. بررسی های کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی به شناسایی هویت مقتول که جوانی ٢٠ساله و تبعه کشور افغانستان بود، منجر شد.

براساس اظهارات شاهدان، طرفین این درگیری ۵نفر بوده اند که با تهیه سور و سات، شامگاه جمعه حول وحوش ساعت ١٩برای دورهم نشینی به منطقه پنج تن می روند. این ۵رفیق پس از ساعتی دور هم نشینی با یکدیگر وارد یک جدل کودکانه می شوند که ریشه در یک نزاع دسته جمعی قبلی داشته است.

یک بگومگوی معمولی میان چند رفیق ، خیلی زود به مرحله عصبانیت و جنون می رسد و با وسط کشیده شدن یک چاقو، خونین می شود و آنچه نباید بشود، رخ می دهد.

در ادامه تحقیقات قضایی مشخص شد که متهمان پس از وقوع جنایت، از محل متواری می شوند. رد این افراد زده شد و دستور ویژه قضایی نیز برای دستگیری این افراد صادر شد که به زودی دستگیر و پای میز محاکمه خواهند نشست.

 این تنها پرونده ای نیست که در پی نزاع چند فرد به ظاهر رفیق در مشهد به وقوع پیوسته، بلکه در ماه های گذشته چندین پرونده مشابه در مشهد گشوده شده و فردی جان باخته است که عامل آن یک لحظه عصبانیت و از کوره در رفتن اصلی بوده است.

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی