کد خبر : 86895
/ 08:15

مورد عجیب کلاهبرداری از عابربانک‌

افرادی که با شگردی مکارانه از عابربانک سرقت می‌کردند دستگیر شدند.

مورد عجیب کلاهبرداری از عابربانک‌

به گزارش ایسنا، سرکلانتر سوم پلیس پایتخت دراین‌باره گفت: چندی پیش درپی تماس رئیس یکی از بانک‌های محدوده خیابان شیخ بهایی و اعلام خبر کلاهبرداری، گروه‌های عملیاتی کلانتری ۱۴۵‌ونک، به محل اعزام شدند و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

سرهنگ علی کارخانه با اشاره به تحقیقات مأموران در محل گفت: رئیس بانک مذکور به مأموران تجسس مراجعه کرد و گفت زمانی که وارد بانک شدم و دوربین‌های مداربسته را چک کردم متوجه شدم ٢مرد با مسدود کردن دوربین‌های دستگاه عابر‌بانک به برداشت ٢میلیون و ۴۰۰هزار تومان با هشت کارت هدیه بانکی اقدام کرده‌اند اما زمانی که مسئولان حسابرسی بانک برداشت‌ها را بررسی کردند، متوجه شدند که کارت‌ها تمام جعلی است و شماره سریال آن‌ها هک شده است.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: تحقیقات درباره متهمان و نحوه سرقت‌های انجام شده آغاز شد و درنهایت با بررسی‌های میدانی و فنی، خودرو متهمان که در مقابل بانک پارک شده بود شناسایی شد.

کارخانه ادامه داد: با هماهنگی انجام شده از سوی مقام قضایی، این خودرو تحت تعقیب قرار گرفت و در‌نهایت با ٣سرنشین، متوقف شد و هر ٣تن دستگیر و راهی کلانتری ۱۴۵‌ونک شدند.

سرکلانتر سوم پلیس پایتخت، تصریح کرد: متهمان در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفتند و به جرم خود مبنی بر جعل کارت‌های هدیه بانکی، از چند بانک مختلف اعتراف ‌و اعلام کردند که با هر یک از کارت‌ها مبالغی حدود۳۰۰‌هزار تومان را برداشت کرده‌اند.

وی اظهار کرد: در بازرسی از خودرو متهمان نیز ۳۳‌کارت هدیه بانکی به نام‌های مختلف کشف و ضبط شد. متهمان پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم، روانه دادسرا شدند.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی