کد خبر : 86943
/ 08:03

احضار مدیر شرکت قشم‌ایر به دادسرا

رئیس ایستگاه و مدیر‌عامل شرکت قشم‌ایر برای توضیح درباره تأخیر بیست‌ساعته یکی از پرواز‌های خارجی از مبدأ مشهد، به دادسرا احضار شدند.

احضار مدیر شرکت قشم‌ایر به دادسرا

مهدی قرآنی | به گزارش شهرآرا، بازپرس شعبه رسیدگی به جرائم فرودگاه مشهد در تشریح جزئیات این خبر گفت: مطلع شدیم که در تاریخ هجدهم شهریور متأسفانه یکی از پروازهای خارجی از مبدأ مشهد حدود ده‌ها ساعت تأخیر داشته و موجب نارضایتی مسافران این پرواز شده است.

قاضی محمدحسن اصولی‌صفار افزود: به‌محض اطلاع از این موضوع، پیگیری‌های لازم انجام و مشخص شد یکی از پرواز‌های خارجی شرکت هواپیمایی قشم‌ایر به شماره‌٢٢١٧ از مبدأ مشهد به مقصد نجف اشرف بیش‌از ٢٠ساعت تأخیر داشته است.

وی ادامه داد: با‌توجه‌به اینکه علت تأخیر مشخص نبود و هیچ‌کس هم پاسخ‌گوی مسافران پرواز نبود، طبق دستور، رئیس ایستگاه و مدیر‌عامل شرکت هواپیمایی قشم‌ایر برای بیان توضیح درباره این تأخیر به دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه۴ مشهد احضار شدند.

اصولی صفار تأکید کرد: بر‌اساس دستور دادستان مشهد، تأخیر پرواز و اجرا‌نشدن منشور حقوق مسافران یا نارضایتی و سرگردانی آنان، برای شرکت‌های هواپیمایی تخلف محسوب می‌شود و مسئولان این شرکت‌ها تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی