کد خبر : 87137
/ 07:04

یورش به حاشیه امن مشروب فروشان

یکی از اعضای باند سه نفره فروش مشروبات الکلی در مشهد دستگیر شد

یورش به حاشیه امن مشروب فروشان

 یکی از اعضای باند فروش مشروبات الکلی روز گذشته با دستور مستقیم سرپرست دادسرای انقلاب مشهد در مخفیگاهش واقع در منطقه الهیه شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش شهرآرا، مظنون شدن مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی خراسان رضوی به فعالیت مشکوک راننده جوان یک خودرو پراید در مشهد، دستور تخصصی سرپرست دادسرای انقلاب مشهد را در پی داشت.

مأموران با دریافت مجوزهای قضایی، از چندی پیش این خودرو و راننده سی ساله آن را تحت نظر قرار دادند. این مرد جوان در اقداماتی مشکوک با حضور در مناطق برخوردار مشهد، بسته هایی را به برخی منازل و مغازه های تجاری می برد و پس از تحویل محل را ترک می کرد.

مأموران که احتمال می دادند این فرد پیک مشروبات الکلی باشد، عملیاتی نامحسوس را آغاز کردند و او را به صورت شبانه روزی تحت نظر گرفتند و در نهایت توانستند محل اختفای او را در منطقه الهیه شناسایی کنند.

 

مخفی شدن در خانه سرایداری

بررسی ها ادامه داشت تا اینکه مأموران متوجه شدند، این فرد رفت و آمدهای مشکوکی به یک خانه سرایداری در یک مجتمع تجاری دارد. مغازه ای نیز در این مجتمع تجاری محل دیگری بود که این فرد به آن رفت و آمد داشت.

نتایج این بررسی ها گزارشی شد که به دست سرپرست دادسرای انقلاب مشهد رسید. در این گزارش اعلام شده بود که این مرد جوان مظنون به توزیع مشروبات الکلی در سطح شهر مشهد است و ٢مخفیگاه او نیز شناسایی شده است.

با رسیدن این گزارش محرمانه، سرپرست دادسرای انقلاب مشهد روز گذشته دستور بازرسی از این خانه سرایداری را صادر کرد. مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی خراسان رضوی از صبح زود در عملیاتی پوششی، این مکان را زیر نظر گرفتند با ورود متهم به این مکان، عملیات وارد مرحله اجرایی شد.

 

دستگیری یک متهم

مأموران پس از هماهنگی در اقدامی غافل گیرانه به صورت ضربتی به این منزل کوچک که یک خانه سرایداری بود وارد شدند و این فرد را پیش از هر اقدامی دستگیر کردند.

متهم دستگیر شده، مدعی بود که اشتباهی صورت گرفته و او تنها سرایدار این مجتمع است. ادعایی که خیلی زود از سوی دیگر کسبه تکذیب شد و اعلام کردند که این فرد را نمی شناسند.

در ادامه، مأموران بازرسی از این خانه را آغاز کردند و موفق به کشف صدها بطری انواع مشروبات الکلی شدند. متهم که دستش رو شده بود، لب به اعتراف گشود و اعلام کرد که تنها پیک است و این مشروبات را به درخواست فردی دیگر توزیع می کرده است.

بازرسی از خودرو متهم نیز به کشف ٢جعبه مشروبات الکلی منجر شد که متهم قصد توزیع روزانه آن ها را داشته است.

 

پلمب ٢مخفیگاه

با شناسایی یک مغازه تجاری در این مجتمع که متهمان در آنجا اقدامات شرورانه خود را سامان دهی می کرده اند، دستور پلمب این خانه سرایداری و مغازه تجاری تا شناسایی دیگر متهمان پرونده و همچنین ادامه بررسی ها صادر شد.

..........................................

 

رفاقت شوم

گفت و گوی اختصاصی شهرآرا با پیک توزیع کننده مشروبات الکلی در مشهد

121579.jpg

 

متهم جوان دستگیر شده در پرونده مشروبات الکلی، در حاشیه اجرای این عملیات در گفت و گویی اختصاصی با شهرآرا به سؤالات خبرنگار ما پاسخ داد.

 

اسمت چیست و چند ساله هستی؟

عباس.م هستم. سی ساله ام

 

چند وقت است در کار توزیع مشروبات الکلی هستی؟

من فقط یک ماه است که این کار را انجام می دهم.

 

مالک اصلی مشروبات چه کسی است؟

من درست نمی شناسمش، اسمش حامد است و فقط تلفنی با هم در ارتباط هستیم.

 

چطور با او آشنا شدی؟

من تریاک و شیره می کشم، یک روز سر منقل با یکی دیگر از رفقا که همه او را امید صدا می زنند در حال کشیدن موادمخدر بودیم که او حامد را به من معرفی کرد و گفت در کار توزیع مشروبات الکلی است و دنبال یک پیک می گردد. امید مرا به حامد معرفی کرد.

 

چطور با هم کار می کردید؟

بطری های مشروب را عده ای برای حامد به این مکان (خانه سرایداری) می آوردند و من بعد از تحویل مشروبات آماده و گرفتن آدرس ها، شیشه های پلمب شده را به آدرس های اعلام شده می بردم.

 

پولش را چطور می گرفتید؟

من پولی نمی گرفتم و پول مستقیم به حساب خود حامد واریز می شد، بعد هم من مشروبات را برای مشتری ها می بردم.

 

هر بطری را چند می فروختید؟

من از این ماجرا دقیقا خبر نداشتم اما هر بطری مشروب را بین ٢۵٠تا ۵٠٠هزار تومان می فروختیم.

 

اینجا را چطور اجاره کردید؟

اینجا خانه سرایداری این مجتمع تجاری است. ما اینجا را کرایه نکرده ایم و تنها به بهانه اینکه کارهای سرایداری مجتمع را انجام دهیم، در اینجا مستقر شدیم.

 

سابقه کیفری هم داری؟

سابقه ندارم و تا به حال هیچ کار خلافی انجام نداده ام..

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی