کد خبر : 87966
/ 09:42
رهبر انقلاب در اجتماع بزرگ بسیجیان در ورزشگاه آزادی:

جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ تحلیلی از وضعیت حساس کنونی پرداختند

جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند

شهرآرا آنلاین - رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه جوانان، راه‌حل مشکلات کشور هستند، به ارائه‌ تحلیلی از وضعیت حساس کنونی پرداختند و افزودند: آمریکایی‌ها با عربده‌کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی، درصدد تصویرسازی کاملا وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند، اما مجموعه‌ عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می‌دانند که باید با ناکام‌گذاشتن آخرین حربه‌ باقی‌مانده‌ دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به آمریکا بزنند که ان‌شاءا... خواهند زد.

حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای، پنجشنبه گذشته در اجتماع عظیم بسیجیان در ورزشگاه صد‌هزار‌نفری آزادی، «عظمت ایران، اقتدار جمهوری‌اسلامی و شکست‌ناپذیری ملت ایران» را ٣واقعیت انکارناپذیر برشمردند و افزودند: این‌ها رجزخوانی نیست؛ واقعیاتی است که دشمنان آرزو می‌کنند ملت ایران آن‌ها را نداند یا مورد‌غفلت قرار دهد تا درباره‌ اوضاع کشور و توانایی‌های خود، دچار گمان غلط شود.

ایشان وجود ده‌ها هزار گروه جهادی جوان در سراسر کشور و خدمات بی‌پایان آن‌ها به‌ویژه به طبقات ضعیف را سرمایه‌ای عظیم دانستند که آینده‌ای بهتر را مژده می‌دهد.

رهبر انقلاب، جوانان را صاحب کشور خواندند و در نکته‌ای خاص، افزودند: عده‌ای تصور می‌کنند که من از انحرافات برخی جوانان مطلع نیستم، اما این‌گونه جوانان جزو ریزش‌ها هستند که رویش‌ها بر آنان غلبه دارد و تمجید و تحسین من از جوانان، با اطلاع کافی از این‌گونه مسائل صورت می‌گیرد.

حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تلاش دشمن برای اثرگذاری بر افکار عمومی با استفاده از ابزار رسانه، گفتند: ابزار رسانه مهم است و اگر دست دشمن باشد، ابزار خطرناکی است که می‌توان آن را به سلاح شیمیایی در جنگ‌های نظامی تشبیه کرد.

رهبر انقلاب اسلامی، استفاده‌ دشمنان از رادیو، تلویزیون، اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی را علیه افکار عمومی ملت خاطرنشان کردند و خطاب به کسانی که مسئولیت بخش ارتباطات را بر‌عهده دارند، تأکید کردند: همچنان‌که در جلسات حضوری هم تذکر داده شده است به این مسائل درست توجه کنید و با ایفای جدی وظایف خود، ابزاری نشوید که دشمن راحت بتواند سلاح شیمیایی خود را علیه مردم به کار گیرد. ایشان تأکید کردند: باید با حضور قدرتمندانه‌ ملت و به‌ویژه جوانان مؤمن در وسط میدان، هم‌جهتی و هم‌سخنی مسئولان، و همدلی مردم و مسئولان، به دشمن پیام قدرت داد؛ چراکه اگر دشمن در حرف و رفتار و منش زندگی مردم، خود را با مجموعه‌ای مقتدر روبه‌رو نبیند، گستاخ و جری می‌شود.

حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای تأکید کردند: واقعیات کشور نشان می‌دهد ملت و نسل جوانش تصمیم گرفته دیگر تحقیر نشود، دنباله‌رو قدرت‌های بیگانه و دشمن نگردد و ایران عزیز را به اوج عزت و افتخار برساند که به فضل الهی، عزم و توانایی این کار را دارد. 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی