کد خبر : 88196
/ 12:27
در چهارمین روزمسابقات مردان و زنان در بسکتبال ، والیبال ، تیرو کمان و شنا درخشیدند

روز خوش خراسانی ها در جاکارتا

در چهارمین روز برگزاری بازی‌های پاراآسیایی2018 جاکارتا در کنار کسب طلای سوم شاهین ایزدیار، سایر ورزشکاران استان در بخش‌های تیمی و انفرادی موفق به درخشش شدند.

روز خوش خراسانی ها در جاکارتا

به گزارش شهرآراآنلاین، تیم بسکتبال‌ با‌ ویلچر بانوان درحالی‌که از 2 بازیکن خراسانی بهره می‌برد، توانست به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کند. تیم ملی بسکتبال‌باویلچر بانوان ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا درحالی‌که فتانه پورآت و مهسا سعادت، 2 ورزشکار خراسانی را در ترکیب دارد، تیم افغانستان را با نتیجه ۴۹بر۱۳ شکست داد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. 4 تیم چین، ژاپن، تایلند و ایران به مرحله نیمه‌نهایی راه یافته‌اند که برای راهیابی به فینال به‌صورت ضربدری رقابت خواهند کرد.

 تیم ملی بانوان ایران امروز چهارشنبه از ساعت۱۹:۳۰ به‌مصاف ژاپن می‌رود و درصورت پیروزی به فینال راه می‌یابد. همچنین تیم ملی بسکتبال‌با‌ویلچر مردان ایران در دیدار روز گذشته خود برابر تیم تایلند با نتیجه ۸۹بر۵۶ پیروز شد. حسن عبدی به‌عنوان بازیکن و مهدی یوسف‌زاده به‌عنوان مربی همراه تیم ملی بسکتبال‌با‌ویلچر آقایان در جاکارتا هستند. در والیبال‌نشسته آقایان شاگردان هادی رضایی، سرمربی مشهدی تیم ملی، همچنان می‌تازند و توانستند در برابر چین با نتیجه 3بر0 به پیروزی برسند.

مهدی بابادی نماینده خراسان در ترکیب تیم ملی است؛ اما در والیبال‌نشسته بانوان، تیم ملی بانوان نتوانست برابر چین به پیروزی برسد و درحالی‌که از ندا پنجه‌باشی و معصومه زارعی 2 ورزشکار خراسانی بهره می‌برد، با نتیجه 3بر0 برابر چین مغلوب شد. همچنین عاطفه نقوی و ملیحه صفایی به‌ترتیب با تساوی و پیروزی برابر حریفانشان، کار خود را امروز در مرحله بعدی رقابت‌ها برای کسب مدال طلا و برنز در بخش تیمی دنبال می‌کنند.همچنین راضیه شیر‌محمدی تیرانداز بانوی مشهدی موفق شد در رشته تیمی کامپوند به مرحله نهایی راه پیدا کند.  

 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی