کد خبر : 88230
/ 07:33

کرانچار: شرایط مناسبی نداریم

اردوهای بعدی را باید در روزهای فیفا انجام دهیم

کرانچار: شرایط مناسبی نداریم

شهرآرا آنلاین - زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم ملی فوتبال امید کشورمان، در حاشیه تمرینات آماده‌سازی این تیم ضمن انتقاد از وضعیت موجود در اردو و نبود بازی‌های دوستانه مناسب برای این تیم را نیز از مشکلات این مرحله از اردو دانست.

کرانچار دراین‌باره گفت: در آینده سعی می‌کنیم با تاریخ فیفا اردو برگزار کنیم، زیرا درحال‌حاضر اوضاع آن‌طور‌که باید باشد، نیست. سرمربی تیم ملی فوتبال امید کشورمان در ادامه گفت: با توجه به شرایط خاص مسابقات جاکارتا، ما 20 بازیکن بیشتر در فهرستمان نداشتیم، برای همین بعضی از بازیکنان مثل صیادمنش نتوانستند در فهرست با توجه به محدودیتی که داشتیم، قرار بگیرند؛ اما حالا فرصت داریم و با توجه به اردو و مسابقاتی که پیش‌رو داریم، از بسیاری از بازیکنان استفاده کنیم و برای حضور در لیست فرصتی دارند. بازیکنانی مانند رضا شاکری و امید نورافکن و رضا کرملاچعب به اردو اضافه شدند و امیدواریم با تمریناتی که انجام می‌دهیم، روز‌به‌روز شرایط بهتری داشته باشیم. وی در ادامه افزود: سعی می‌کنیم طبق تاریخ فیفا اردوها را برگزار کنیم. در آینده طبق همین تاریخ اردو برگزار خواهیم کرد و حتی در زمانی که تیم ملی بزرگ‌سالان در جام ملت‌های آسیا قرار دارند، سعی می‌کنیم از فرصت استفاده کنیم و اردوهای منظمی برگزار کنیم؛ اما شرایط و امکانات آن‌طور که بایدوشاید، نیست. به‌هر‌حال مشکل زمین داریم، زمین تمرینی باکیفیت وجود ندارد و با توجه به آب‌وهوا خیلی از زمین‌های تمرین وضعیت ایده‌آلی ندارند و نمی‌توانیم کارهای تاکتیکی زیادی انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال امید در پایان گفت:‌ امیدوارم در ادامه مرتکب اشتباه نشویم. ما به بازی‌های دوستانه نیاز داریم تا ضعف‌وقوت‌ها را شناسایی کنیم. بازیکنان باید ارزیابی شوند. با توجه به تعداد زیاد بازیکنان در اردو سعی می‌کنیم همه نفرات را آنالیز کنیم تا با یک تیم قدرتمند روانه مسابقات شویم. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی