کد خبر : 88240
/ 07:55
به همت اداره فنی وعمران منطقه11 انجام شد

اجرای عملیات روکش آسفالت در معابر فرعی منطقه11

اجرای عملیات روکش آسفالت بیش ا‌ز 50‌هزار متر مربع از معابر منطقه در شش‌ماهه اول سال، انجام گرفته است.

اجرای عملیات روکش آسفالت در معابر فرعی منطقه11

شهرآرا آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، ترمیم و تعمیر بیش از 50‌هزارمتر مربع از آسفالت‌ معابر منطقه‌11 که در اثر حفاری و رفت و آمد وسایل نقلیه تخریب شده‌بود از‌سوی اداره فنی و عمران منطقه‌11 انجام گرفت.

در این راستا رئیس اداره فنی و عمران منطقه11 ضمن تأکید بر اجرای عملیات روکش آسفالت بیش از 50‌هزار متر مربع از معابر فرعی منطقه‌11 در شش‌ماهه نخست سال جاری بیان کرد : این عملیات درمعابر فرعی خیابان‌های فارغ‌التحصیلان، دندان پزشکان، شریف، ستاری و قائم‌مقام خواهد بود.

مهرداد آریافر رئیس اداره فنی و عمران منطقه گفت: با هدف ارتقای کیفی آسفالت معابر و همچنین بهبود در عبور و مرور و رضایت شهروندان، معابر فرعی خیابان‌های فارغ‌التحصیلان فرد(1تا17) ، دندان پزشکان زوج (2تا16) وهمچنین خیابان‌های فارغ‌التحصیلان‌6، شریف‌3و 9 ، ستاری 1 /2 و 5 /2 و 6 /2 ، قائم مقام 

2، 4، 6 و 8 و صدف 5، 7 و 9 به مساحت تقریبی بیش از 50‌هزار متر مربع در شش‌ماهه نخست سال جاری روکش شد.

آریافر افزود برنامه زمان‌بندی روکش آسفالت معابر فرعی منطقه به شیوه‌ای تنظیم شده است که روکش آسفالت پس ازپایان برنامه‌های حفاری سال‌97 شرکت‌های خدماتی در این معابر انجام و تأمین اعتبار لازم انجام شود.

لازم به ذکر است در‌باره دیگر معابر فرعی که در برنامه روکش آسفالت سال جاری این منطقه قرار دارد پس از انجام عملیات حفاری شرکت‌های خدماتی و فراهم‌کردن شرایط لازم اقدام خواهد شد.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی