کد خبر : 88274
/ 04:33
روایت استاندار از دستور فرمانده کل ارتش برای گره‌گشایی از ماجرای بولوار نماز

بولوار نماز همچنان در ابهام

گویا فرمانده کل ارتش برای گره‌گشایی از اختلاف نظرهای بین‌‌بخشی درباره بازگشایی یک بولوار، دستوری صادر کرده است. این مسئله را استاندار خراسان رضوی مطرح کرد و از پایان ماجرای بولوار نماز در آینده‌ای نزدیک گفته است.

بولوار نماز همچنان در ابهام

شهرآرا آنلاین - استاندار که پنجشنبه گذشته در جمع خبرنگاران حضور یافته بود، در پاسخ به سؤال خبرنگار شهرآرا درباره آخرین پیگیری‌ها برای بازگشایی بولوار نماز که به رغم تکمیل، ارتش مانع افتتاح آن شده است افزود: ارتش درباره این پروژه نکته‌ای دارد که مقرر شد از سوی این نهاد، طرحی برای تصویب در کمیسیون ماده ۵ ارائه شود.

وی افزود: نخستین جلسه بررسی ماجرای بولوار نماز در کمیسیون ماده ۵ برگزار شد اما مسئولان ارتش با این توجیه که هنوز طرح پیشنهادی آن‌ها آماده نشده است در دومین جلسه حضور پیدا نکردند. رشیدیان ابراز امیدواری کرد که طرح پیشنهادی ارتش درباره اراضی پادگان و بولوار نماز هرچه سریع‌تر آماده و برای بررسی و تصویب به کمیسیون ماده ۵ ارائه شود.استاندار خراسان رضوی در واکنش به این سؤال که چه زمانی را برای بهره‌برداری از بولوار نماز وعده می‌دهد، با لبخند همیشگی‌اش پاسخ داد: من که به جای ارتش نمی‌توانم به شما وعده بدهم. نکند شما فکر کرده‌اید من فرمانده ارتش هم هستم؟!او در عین حال ‌تأکید کرد: برای رفع مشکل بولوار نماز، با سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش، گفت‌و‌گوهایی کرده‌ایم که امیدواریم با توجه به دستور وی در آینده‌ای نزدیک شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.استاندار خراسان رضوی افزود: در راستای برطرف شدن مشکلات پروژه کمربند جنوبی مشهد نیز پیگیری‌هایی انجام گرفته است که امیدواریم به نتیجه برسد.

 

صفر تا صد ماجرای بولواز نماز

پروژه‌ای که مدیریت شهری با کار و تلاش شبانه‌روزی، ابتدای شهریور امسال آماده افتتاح کرد، به علت چند بلوکه سیمانی و اختلاف‌نظرهای بین‌‌بخشی، همچنان بلاتکلیف مانده است. کلنگ اجرایی بولوار نماز اوایل سال ٩٠ به زمین خورد و قرار بود در برنامه‌ای چهارساله تکمیل شود اما تنها بخشی از آن در برنامه زمان‌بندی مشخص به بهره‌برداری رسید.

اگرچه طبق وعده تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد، بولوار نماز از نظر علائم ترافیکی و فضای سبز تکمیل شده و اکنون آماده بهره‌برداری است، ناهماهنگی‌های بین‌بخشی به مانعی پیش روی بازگشایی آن تبدیل شده است.

ارتش حالا مانع از بهره‌برداری پروژه‌ای شده است که با افتتاح آن علاوه بر گره‌گشایی از ترافیک منطقه سرافرازان و دلاوران، بار ترافیکی بولوارهای شهید فکوری و پیروزی و میدان جمهوری اسلامی به طور چشمگیری کاهش می‌یابد.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی