کد خبر : 88346
/ 17:13
درایام اربعین ودر شهرهای کشور عراق محقق می شود؛

اسکان شبانه ۱۲هزارنفردر سوله های شهرداری مشهد

اسکان شبانه ۱۲هزارنفردر سوله های شهرداری مشهد رییس ستاداربعین شهرداری مشهد گفت: در حال حاضر هشت سوله از جمله سوله های مشارکتی شهرداری مشهد و کشور عراق برای اربعین امسال آماده بهره برداری است.

اسکان شبانه ۱۲هزارنفردر سوله های شهرداری مشهد

شهرآراآنلاین-لاله سادات کوثری، محمدرضایی در جمع خبرنگاران با بیان این خبر افزود: این سوله ها به صورت مشارکتی به گونه ای که زمین و پروانه از عراق و هزینه ساخت از شهرداری مشهد باشد اجرا شده است.
وی افزود: تصمیم اصلی ما براین بود تا در تمام ایام سال شهروندان مشهدی بتوانند از این سوله ها استفاده کنند اما به دلیل تغییر مدیریت عتبه علویه این رایزنی انشالله در بعد ایام اربعین پیگیری خواهد شد.
وی ادامه داد: امسال تعداد۶۰۰ پاکبان به کشور عراق اعزام می شوند که اعزام پاکبانان در حقیقت این اعزام جایزه به پاکبانانی است که در سال گذشته جزو بهترین ها و برترینها در حوزه خدمت رسانی به شهروندان مشهدی بوده اند.
وی خاطر نشان کرد: امسال از نیروهای ستادی نیز ۷۰ نفر از کارمندان رسمی اعزام می شوند که این نیروها نیز هیچ گونه حق ماموریتی دریافت نخواهند کرد
وی یاداور شد: شهر مشهد طی سالهای اخیر رتبه خوب و ممتازی را در خدمت رسانی به زایران اربعین داشته است و در حقیقت خدمت رسانی مشهدی ها به زایران عراق، نمایشگاهی از توان مدیریت شهری انجاست
رییس ستاد اربعین شهرداری مشهد با بیان اینکه امسال دانش فنی ما از سال گذشته بیستر شده است اذعان داشت:هر مترمربع باید۴ تا۵بار در روز زباله برداری شود.
کلایی گفت: تمام تلاشمان این است که سطح خدمت رسانی در حد مطلوب باشد و ومیدواریم شاخص ترین اتفاق در اربعین۹۷، مشارکت مردم و گروه های مردمی در انجام خدمات باشد.
وی تاکید کرد: مراسم بدرقه خادمین اربعین حسینی سه شنبه ساعت۱۵ در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی